fbpx

V Praze franchisový koncept EXTÉRIA MARKET BOZP a PO v krátké době nadále expanduje a slavnostně otevírá již svou třetí franchisovou pobočku, tentokrát na území Praha – Modřany.

Slavnostním přestřižením pásky byl 26. 9. 2019 zahájen provoz v pořadí třetího EXTÉRIA MARKETU v Praze, který je umístěn na ulici Modřanská 409/68. Majiteli franchisové pobočky se stali dokonce tři dlouholetí společníci, kteří se pohybovali mnoho let ve finanční sféře, a díky obchodním zkušenostem je nadchl model franchisy EXTÉRIA MARKET.

EXTÉRIA MARKET není pouze místo, kde si podnikatelé do svých firem mohou zakoupit hasicí přístroje, bezpečnostní značení, lékárničky a mnoho dalšího, co potřebují do svých provozoven pro bezpečnost a požární ochranu. Je to především místo, kde se jim dostane komplexního zastřešení zákonných povinností bezpečností práce a požární ochrany na nejvyšší možné úrovni a za nejvýhodnější cenu na trhu. Nemusí se tak již sami problematikou bezpečnosti práce zabývat a hlavně se jí obávat, vše v této zákonné oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany za ně rádi vyřešíme z jednoho místa, komplexně a především bez starostí.

Zastavte se tak ve všední dny do tohoto EXTÉRIA MARKETU a společně se podíváme na problematiku BOZP a PO u Vás ve firmě, či můžete využít bezplatnou konzultaci přímo u Vás na provozovně, kde pro Vás najdeme nejvhodnější řešení.

Chcete se také přidat k síti EXTÉRIA a mít svůj vlastní EXTÉRIA MARKET?

Příležitost pro otevření EXTÉRIA MARKETU z hlediska dlouhodobého strategického rozvoje jsou ještě stále v Praze, dále pak například v Brně, Liberci, Teplicích, Hradci Králové, Pardubicích, Žďáru nad Sázavou, Českých Budějovicích, Mladé Boleslavi, Břeclavi, Uherském Hradišti, Šumperku a jinde.

Chcete více informací o vlastní pobočce EXTÉRIA MARKET? Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTXÉRIA MARKET právě ve Vašem městě?

Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám rádi poskytneme podrobnější informace.

Další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MARKET najdete zde:

Extéria pořádala další vstupní školení pro nové obchodníky ve franšízové síti

V PRAZE otevřen již druhý EXTÉRIA MARKET

Další EXTÉRIA MARKET nyní otevřen v CHEBU

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 702 036 721