Chceš být finančně nezávislý, mít jedinečnou šanci podnikat ve sféře, která je zákonem povinná, a jsi z Brna či okolí? Nepotřebuješ mít extrémně vysoký kapitál ani zkušenosti v oboru, stačí pouze pokud tě baví obchod, a my už tě všechno ostatní naučíme.

Pokud sis na všechno odpověděl ano, tak franchisový koncept EXTÉRIA MARKET hledá právě tebe. Momentálně máme pro tebe jedinečnou příležitost, kdy hned na začátku od nás obdržíš 150 klientů. Znamená to pro tebe, že se hned na začátku tvého podnikání můžeš opřít o zavedené portfolio.

Vzhledem k tomu, že Brno je opravdu lukrativní lokalita, ve které působí desítky tisíc podnikatelských subjektů, má veliký potenciál. Pravidelně nám chodí také poptávky o BOZP a PO, a naše centrála EXTÉRIA ti k tomu všemu zaručuje veškerou podporu, ať už marketingovou, tak vzdělávací. K tomu všemu ti pomůžeme najít vhodné místo pro tvůj EXTÉRIA MARKET, který ti vybavíme kompletně na klíč. Dostáváš tak od nás plnou podporu po celou dobu tvého podnikání.

Zdá se ti to příliš jednoduché a nevíš jestli máš jít do toho s námi? Tak neváhej a vyplň níže informativní formulář, nebo kontaktuj Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, a domluv si s námi osobní schůzku.

Další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MARKET zde:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 702 036 721