Každý nový rok je ve znamení nových začátků, předsevzetí. Přichází nové výzvy, lidé mají více odvahy dělat velká a zásadní rozhodnutí a jsou více nakloněni ke změnám. Třeba svého zaměstnání. Že je to i váš případ? V podnikání formou franšízy se stanete svým vlastním šéfem, ale zároveň omezíte rizika na minimum

Zvolte podnikání formou franšízy

Nechcete být už zaměstnancem, uvažujete o vlastním podnikání, ale v současné době vám nepřijde jako dobrý nápad pouštět se do neznámých vod? Jsou ale způsoby, jak se vyhnout běžným rizikům. Využijte možnost stát se součástí franšízové sítě. Ta vám totiž poskytne jméno společnosti a její osvědčené know-how. Navíc vás provede světem byznysu bez velkých finančních výdajů, které byste museli do nového podnikání investovat. Budete dál rozvíjet značku, která už je na trhu známá. Navíc se službou, kterou musí mít všichni podnikatelé a firmy zajištěnou.

Přečtěte si také: Kolik vůbec franchising stojí?

Výhody franchisingu

Mít vlastní pobočku, být pánem svého času a mít příjmy závislé jen a pouze na vlastním pracovním nasazení. Všechno tohle získáte, když se rozhodnete vstoupit do franšízové sítě. Navíc budete mít v zádech stabilní a úspěšnou značku, která vám zaručí mnohem snazší vstup na trh.

nový rok

Výhody BOZP

Bezpečnost práce je pro každého podnikatele i firmy povinnou oblastí, která je daná zákonem. Nedodržování nebo dokonce porušování zásad BOZP a PO může vést k obrovským sankcím. Většina podnikatelů nechce toto riziko podstupovat, a proto hledají firmu, která jim kompletně zajistí celou agendu ohledně BOZP a PO. Zákazníky tedy nenutíte, aby produkt kupovali, ale oni sami vaše služby vyhledávají.

Mohlo by vás také zajímat: BOZP se prodává pořád, dokonce i během krize

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532