Toužíte už dlouho splnit si své podnikatelské sny? Staňte se součástí franšízové sítě. Proč právě franchising, ptáte se? Přinášíme vám několik důvodů, proč je to skvělý nápad.

1. Rychlý rozjezd vašeho byznysu

Je známo, že podnikání je běh na dlouhou trať. Na kladná čísla na svém účtu si tak každý podnikatel musí nějakou tu dobu počkat. Proč to ale neurychlit? Díky franchisingu máte přístup k jedinečnému know-how společnosti, vstupujete na trh už pod zavedenou značkou a k dispozici máte zázemí stabilní společnosti. To vše vám umožní raketový start a rychlý rozjezd vašeho podnikání.

2. Vaše jméno už zákazníci znají

Další nespornou výhodou franchisingu je fakt, že figurujete jménem již zavedeného brandu hned od počátku vašeho podnikání. Ověřené a kvalitní produkty či služby, které jménem značky nabízíte, si zákazníci začnou hledat sami bez jakékoliv vaší námahy. Nemusíte tak investovat do reklamy či marketingu, aby ve vás zákazníci začali mít důvěru. Díky dobrému jménu si vás zákazníci najdou sami.

3. Minimální podnikatelské riziko

Zázemí stabilní společnosti snižuje také podnikatelské riziko, kvůli kterému během prvního roku skončí největší počet podnikatelských subjektů. Vy však máte díky podpoře franšízora veškeré potřebné informace k přežití neustále k dispozici.

Pojďte do toho s námi

Staňte se součástí úspěšné a stabilní franšízové sítě na trhu. Přidejte se ke společnosti EXTÉRIA MARKET, která podniká v oblasti BOZP a PO. Pro více informací neváhejte kontaktovat mvýkonnou ředitelku Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

Přečtěte si další zajímavosti o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532