Podnikání není snadná záležitost a je potřeba zavedení systému, který vám vyhovuje nejvíce ale zároveň přináší výsledky. Porady často evokují nudná a dlouhá zasedání, kde se řeší malichernosti. Udělejte z nich něco, co bude pro každého účastníka přínosné!

Co se povedlo a kde byly naopak problémy?

Porady slouží k tomu, abyste si s týmem ujasnili, co vše se za předchozí dobu událo, jaké problémy jste řešili a jak, a následně se přesunete do období budoucí. Vytyčíte si cíle, vize a to, co chcete vyřídit a čeho dosáhnout. Nastavujte si takové cíle, které víte, že splníte. Ne minimální, ale reálné.

Den chvály

Meetingy jsou také právě tou příležitostí, kde můžete pochválit a ocenit své kolegy a členy týmu za něco, co se jim povedlo, jakou práci odvedli a podobně. Pochvaly působí motivačně a poženou tým dál. Nestyďte se a chvalte, uvidíte, jak se budou zaměstnanci na porady těšit a jaké výsledky začnou předvádět.

Přečtěte si také: Na centrále Extérie proběhlo další školení team leaderů.

Pravidelnost je také důležitá

Porady plánujte a dejte jim nějaký pravidelný interval. Účastníci se pak dokáží lépe připravit a také plánovat dopředu, který úkol dokáží splnit do které porady. Při pravidelných poradách se také vyhnete odkládání věcí a prokrastinaci.

První porady možná budou klidné, spíš ostýchavé, ale čím více jich zažijete, tím více budou diskuze proudit. Zaměstnanci se mnohem více otevřou a komunikace s nimi bude jednodušší.

V Extérii vedeme každý týden porady, na kterých rozebíráme cíle a strategie do budoucna, ale i všední problémy jednotlivých oddělení.

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532