Podnikání pod známou a zavedenou značkou, osvědčené podnikatelské postupy a metody a jedinečné know-how. S tím mohou počítat budoucí franšízanti, kteří se rozhodli zakoupit si franšízovou licenci EXTÉRIA MARKET.

Ověřená metoda, která funguje

Franšíza EXTÉRIA MARKET přináší řadu výhod především na začátku podnikání. Franšízor totiž svému obchodnímu partnerovi poskytuje všechny potřebné znalosti a zkušenosti, čímž snižuje podnikatelské riziko, že franšízant neuspěje. Navíc se může vyhnout chybám, kterých se začínající podnikatelé běžně dopouštějí. V rámci franšízové smlouvy nabízejí franšízoři také školení i pro personál, který na franšízových pobočkách bude pracovat. Franšíza tak poskytuje osvědčený podnikatelský model, který běžní podnikatelé pod vlastní značkou musí budovat dlouhé měsíce, někdy dokonce i roky. Navíc čím známější značka franšízora je, tím silnější je jeho poskytované know-how, které pro franšízanta představuje obrovskou výhodu.

Pomoc franšízora

Cílem franšízora při prodeji vlastního podnikatelského nápadu jeho franšízovým partnerům je, aby jeho úspěch sdíleli společně s ním. Kromě poskytnutí unikátního know-how a dobrého jména poskytuje také pomoc při výběru a posouzení potenciálu místa, kde se franšízová pobočka EXTÉRIA MARKET otevře. Poskytovatel franšízy by měl totiž zhodnotit, zda jeho podnikatelský model bude v daném místě fungovat, a zda má tedy vůbec smysl snažit se ho zde budovat a nadále rozvíjet.

Důležitým prvkem podpory ze strany franšízora je také školení, které franšízanta a jeho zaměstnance uvede do světa franchisingu a celého podnikání. Například ve společnosti EXTÉRIA, která se specializuje na problematiku BOZP a PO, franšízor svému franšízantovi poskytne potřebná školení, aby se v oblasti bezpečnosti práce dokázal orientovat a svým zákazníkům tak poskytoval pouze prvotřídní služby.

Bude vás to něco stát

Poskytnuté know-how společnosti, známá značka a podpora v podnikatelských začátcích jsou vykoupeny finanční kompenzací v podobě vstupní franchisové licence, za něž však franchisant EXTÉRIA MARKETU, kromě jiného, obdrží podrobný manuál s veškerými postupy v podobě provozní příručky.

Připojte se k franšízové síti

Staňte se součástí úspěšné a stabilní značky na trhu. Připojte se k franšízové síti EXTÉRIA MARKET a podnikejte v oblasti BOZP a PO. Kontaktujte výkonnou ředitelku Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 a rozjeďte své podnikání s námi.

Přečtěte si další zajímavosti o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532