Začátky podnikání bývají těžké a výsledek je navíc dost nejistý, není tedy dobré finance zbytečně rozhazovat. V rámci podnikání byste měli už od začátku vědět, na kterých věcech se ušetřit dá a do kterých se naopak vyplatí investovat. Na čem tedy můžete alespoň na začátku podnikání ušetřit?

Homeoffice

Steve Jobs začínal se svou firmou Apple v garáži a vy byste také měli patřičně promyslet, zda není lepší peníze ušetřené za pronájem kanceláře pro začátek vložit do něčeho jiného. Homeoffice je zadarmo, a pokud vám vyloženě nejde práce doma, zkuste využít nějakou místní kavárnu či bistro.

Práce na DPP

Dokud je to možné, zkuste při spolupráci s lidmi využít formu dohody o provedení práce. Je to pro vás mnohem výhodnější, než někoho rovnou na začátku zaměstnávat. Pokud bude počet odpracovaných hodin za rok do tří set, nebudete navíc muset platit sociální a zdravotní pojištění.

Brigádníci

Zkuste se také poohlédnout po tom, jestli někdo studující nepotřebuje brigádu nebo praxi v oboru vašeho podnikání. Studenti potřebující praxi vám nejen ušetří nějakou tu korunu, ale zároveň vám mohou pomoci s novými nápady a přinést jiný pohled na věc.

Jistota je jistota

Ještě předtím, než začnete podnikat, dobře si rozmyslete, co budete dělat. Nejvíce peněz ušetříte na tom, že si své podnikání dobře promyslíte. Nemusíte riskovat, investujte rovnou do jistého výnosu. Investujte do podnikání s Extéria Market, provozujte svou vlastní pobočku nabízející produkt, který je dán zákonem, a vydělávejte!

Podnikání bez risku a ztráty peněz

Chcete mít svůj život pod kontrolou? Máte ambice na to s námi podnikat? Neváhejte kontaktovat country managera společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532, nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám poskytneme podrobnější informace.

Další tipy na podnikatelské příležitosti, které by vás mohly zajímat

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532