Velká řada lidí je ve svém zaměstnání nespokojená, ale zároveň se bojí postavit se na vlastní nohy a začít s podnikáním. S franšízou se nemusíte bát nejistých začátků a omylů. Franšíza jako vlastní byznys je skvělou volbou.

Přeskočte nejisté začátky

Podnikání je běh na dlouhou trať a jeho počátky jsou často velmi náročné a nejisté. S franšízou můžete start překročit a rovnou se začít soustředit na zisk. Majitel značky totiž všechny omyly a chyby prožil za vás a teď už vám pouze předá své know-how a osvědčené postupy. Také získáte jméno značky, která je již známá na trhu i u zákazníků.

Přečtěte si také: Kdo všechno jsou klienti EXTÉRIE?

Stabilní zázemí

Franšízing je koncept, který vám také poskytne stabilní zázemí a prostor, kde můžete sdílet své úspěchy i přešlapy. Máte po ruce obchodního partnera, který je připraven vám podat pomocnou ruku či osvědčenou radu ze své praxe.

Přečtěte si také: Jak se motivovat k podnikání?

Vyberte si to, co vás baví

Různých druhů franšíz existuje dnes na trhu nespočet. Můžete si tak vybrat jakékoliv odvětví, které vás baví a zajímá Díky tomu nemusíte uvažovat pouze jako podnikatel, který hledá díru na trhu, ale také jako člověk, který se chce věnovat práci, která ho baví. Vyberte si proto franšízu, která vám je svým zaměřením nejbližší a rozjeďte vlastní byznys v tom, co vás bude naplňovat.

Chcete s námi spolupracovat a vést vlastní pobočku? V případě dalších otázek neváhejte kontaktovat country manažerku společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532, nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám poskytneme podrobnější informace.

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532