Stále hledáme nadšené ambiciózní lidi, kteří mají elán podnikat. Stejně tak je ale důležité, aby brali společné podnikání vážně a nemysleli si, že to půjde i bez práce.

Pokud máte vnitřní motor, který vás neustále žene vpřed a máte tak chuť budovat své podnikání a zároveň stále posouvat dopředu již zaběhnutou společnost, chceme jako franšízanta nejspíš právě vás! Níže vám představíme i naše další požadavky, které pokud splníte, můžete rovnou vyplnit formulář na konci článku.

Obchodní talent je nutností

I když nabízíme podnikání pod našimi křídly, není pravdou, že náš franšízant musí mít předchozí zkušenosti v rámci BOZP a PO. Daleko důležitější jsou obchodní zkušenosti a dovednosti, kterými budete svou pobočku udržovat v chodu. Základem úspěchu je totiž silná síť klientů, kterou pomáhají vytvářet především naše asistentky pro navolávání schůzek. Vašim úkolem bude řídit obchodní manažery, kteří na navolané schůzky jezdí a jsou klíčoví při komunikaci se zákazníkem a vytváření vztahu mezi ním a společností. Více informací, kdo jsou naši (případně vaši) zákazníci se dozvíte v tomto článku.

Zkušenosti s vedením týmu

Vzhledem k tomu, že pobočka nebude stát jen na vás, ale naopak budete tvořit schopný a výkonný tým, je nutné umět tento tým korigovat, řídit a vést ke stále lepším výsledkům. Čím lépe se povede vašemu týmu, tím lépe se povede pobočce a tím lépe se povede i vám!

Minimální základní kapitál

Pro založení podnikání s EXTÉRIÍ je nutný alespoň minimální kapitál pro otevření pobočky. Tu svým franšízantům již tradičně vybavujeme a připravujeme na klíč, dle našeho interního manuálu značky. Na vás je jen vybrat vhodné místo ve vašem městě a již vybavenou pobočku řídit, se vším ostatním vám pomůžeme! Vybavíme pobočku, dodáme produkty, poskytneme know-how i prověřený business plán a podporu po celou dobu podnikání! Více informací o vybrání vhodného místa pro pobočku naleznete v tomto článku.

Přesvědčili jsme vás? Nebo máte doplňující dotazy?

Neváhejte kontaktovat Country Managera společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532, nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám zodpovíme všechny vaše dotazy a poskytneme podrobnější informace.

Přečtěte si více o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532