V začátcích podnikání je jedním z prvních kroků určení cílové skupiny zákazníků. Znalost vašeho cílového zákazníka pomůže nejen lépe nastavit produkt jeho přáním a potřebám, ale také jej správně odprezentovat a předat mu všechny informace, které potřebuje o produktu či službě vědět. I to je jedna z věcí, se kterou si nemusíte lámat hlavu. Cílové zákazníky určuje zákon a my vám je nyní představíme!

Vzhledem k zákonné povinnosti vézt BOZP a PO agendu má každý podnikatel, ať už se jedná o právnickou či fyzickou osobu, se zaměstnanci či bez nich). Výši sankcí za porušení udává Zákon č. 251/2005 Sb., (Zákon o inspekci práce), který v případě, že dojde ke zjištění, že daná osoba nerespektuje a nedodržuje předpisy BOZP, udává pokutu až do výše 2 000 000 Kč. 

OSVČ bez zaměstnanců

Část klientů je tedy tvořena drobnými živnostníky, kteří podnikají sami na sebe. Může se také časem stát, že klient, který začínal jako drobný živnostník, začne nabírat zaměstnance a stejně jako jakoukoliv další změnu, i tuto je třeba v dokumentaci BOZP a PO promítnout.

OSVČ se zaměstnanci, firmy

Další segment klientů tvoří firmy (malé i střední), které většinou mají do 100 zaměstnanců. Tito klienti mohou být z různých odvětví: administrativa, výroba, služby, lékařství, stavebnictví, obchodní řetězce, telekomunikace, doprava, skladování nebo IT.

Státní a soukromé instituce, obce, úřady

Specifickým zákazníkem jsou poté státní a soukromé instituce: ať už jde o mateřské či základní školy, státní a příspěvkové organizace, divadla, obecní domy, městské a obecní úřady.

Vašim zákazníkem tedy může být drobný živnostník, stejně jako jednatel velké korporace či starosta obce. Pro každého z nich jsou pravidla hry nastavená stejně a ani jednoho neminou. Na nás je jim jen poskytnout prvotřídní servis v oboru, který je v případě, že jej nebudou řešit, může stát až miliony korun na pokutách.

Jdete do toho s námi?

Láká vás poskytovat zákonem daný produkt? Hledáte obor vašeho podnikání a rádi byste měli za zády spolehlivého partnera, který tu bude pro vás vždy, když budete potřebovat? Jste ideální kandidát na našeho franšízanta! Nemusíte mít ŽÁDNÉ zkušenosti v oboru, předáme vám veškeré know-how, řádně vás zaškolíme a za 2 měsíce můžete vézt vlastní pobočku a vydělávat! Neváhejte kontaktovat Country Managera společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532, nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám poskytneme podrobnější informace.

Další tipy na podnikatelské příležitosti, které by vás mohly zajímat:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532