Není žádným tajemstvím, že franchisový koncept EXTÉRIA MARKET expanduje za hranice České a Slovenské republiky, a hledá master franchisanty v evropských i mimoevropských zemích.

V průběhu letošního roku se koncept EXTÉRIA MARKET velmi úspěšně prezentoval na mezinárodních franchisových výstavách v Budapešti, Vídni, Londýně i v New Yorku, kde stejně jako na ostatních výstavách byl EXTÉRIA MARKET vždy jedinou českou vystavující franchisou.

Nejinak tomu bylo i na franchisovém veletrhu v Něměcku, tedy konkrétně na FRANCHISE EXPO 2019 Frankfurt, který se konal ve dnech 14. – 16. 11. 2019.

Představila se zde unikátní franchisa EXTÉRIA MARKET, která hledá partnera pro udělení MASTER FRANCHISOVÉ licence pro Německo. Franchisa EXTÉRIA MARKET se zabývá zákonnými službami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany, přesto však nemusí být Master franchisant odborníkem na tuto problematiku. Jelikož byl o tento jedinečný obor ve franchisingu mezi účastníky nebývalý zájem, výstava byla pro franchisový koncept EXTÉRIA MARKET velmi úspěšná, a vzešlo z ní spoustu zájemců o udělení master licence, se kterými budou nadále probíhat jednání. Zájemci viděli v tomto konceptu EXTÉRIA MARKET hlavně obrovskou příležitost, především díky tomu, že se jedná o jedinou franšízu na bezpečnost práce a požární ochranu v EU, a stejně jako v České republice, tak i ostatních nejen evropských zemích, musí každý podnikatel tuto problematiku plnit.

Chcete i Vy mít svůj EXTÉRIA MARKET v České republice?

Nebaví Vás dělat tzv. pro druhé a chcete se osamostatnit? Pokud hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat, využijte příležitost a staňte se franchisantem konceptu EXTÉRIA MARKET i Vy ve Vašem městě.

Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET ve Vašem městě?

Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

Další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MARKET najdete zde:

Extéria pořádala další vstupní školení pro nové obchodníky ve franšízové síti

Unikátní franchisový model EXTÉRIA MARKET se prezentoval na INTERNATIONAL FRANCHISE EXPO NEW YORK

EXTÉRIA rozdávala wellness víkendy pro nejlepší obchodníky

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 702 036 721