Důležité pro růst našich franšízových poboček je podpora centrály. Ta zajišťuje pravidelně každý měsíc vstupní školení pro nové obchodníky, kteří vstupují na franšízové pobočky EXTÉRIA MARET.

Na vstupním školení se dozví veškeré informace týkajících se bezpečnosti práce, požární ochrany a také naučíme nové obchodníky, jak mají prodávat produkt BOZP a PO. Vyškolení obchodníci se vracejí na své pobočky a můžou začít dělat svou práci. Díky tomuto vstupnímu školení dostanou obchodníci základní povědomí o produktu a samotném prodeji služby bezpečnosti práce a požární ochrany klientům.

Samozřejmě, vstupním školením to nekončí. Obchodníci se dále vzdělávají v naší EXTÉRIA AKADEMII, jak v technických dovednostech, tak i v zákonných povinnostech pro oblast BOZP a PO. Získávají důležité informace např. pro výrobní podniky, školská zařízení, atd.

Pravidelně obchodníci procházejí obchodní akademií, kde se soustředíme na obchodní dovednosti.

Díky tomuto vzdělávání naší obchodníci získávají stabilní portfólio klientů a vytvářejí si příjem již od druhého měsíce od vstupu do franšízové sítě.

Chcete se také přidat k síti EXTÉRIA a mít svůj vlastní EXTÉRIA MARKET?

Chcete se osamostatnit, ale máte strach z výšky investice a rizika, které s sebou podnikání přináší? Nebaví Vás pracovat tzv. pro druhé? Pokud hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat, využijte příležitost a staňte se franšízantem i Vy, s konceptem EXTÉRIA MARKET se bát nemusíte.

Chcete více informací o franchise EXTÉRIA MARKET? Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTXÉRIA MARKET ve Vašem městě?

Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

Další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MARKET najdete zde:

Rozhovor s úspěšným franchisantem konceptu EXTÉRIA panem Pavlem Bláhou

Rozhovor s franchisantem konceptu EXTÉRIA Ing. Bohumírem Sedláčkem

EXTÉRIA pořádala školení sociálních sítí pro majitele franchisových poboček

EXTÉRIA rozdávala wellness víkendy pro nejlepší obchodníky

Recenze, zkušenosti a hodnocení EXTÉRIA franšízantem

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 702 036 721