Centrála společnosti EXTÉRIA na začátku června pořádala pro majitele franchisových kanceláří workshop pro práci s firemními stránkami na sociálních sítích.

Na setkání se všichni franchisanti sítě EXTÉRIA v rámci jednotlivých bloků se SEO specialistou dozvěděli spoustu informací a rad z oblasti fungování sociální sítě Facebook a marketingových strategií. Workshop byl také zaměřen na konkrétní postupy při tvorbě a zveřejňování příspěvků a kampaní na firemních facebookových stránkách jednotlivých EXTÉRIA MARKETŮ tak, aby byly stránky přínosem jak pro potenciální spolupracovníky, tak také pro klienty. Ti se tak mohou dozvědět, kde přesně mají možnost si ve svém městě v EXTÉRIA MARKETU přímo zakoupit chybějící bezpečnostní značení, lékárničky, hasicí přístroje, či poptat kompletní řešení bezpečnosti práce, požární ochrany či životního prostředí pro své podnikání.

Podnikání pod značkou EXTÉRIA MARKET se vyplácí,  získáte spoustu odměn a centrála se postará o kvalitní školení Vašeho týmu.

Chcete více informací o franchise EXTÉRIA MARKET? Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTXÉRIA MARKET ve Vašem městě?

Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

 

Další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MAREKT najdete zde:

Unikátní franchisový model EXTÉRIA MARKET se prezentoval na INTERNATIONAL FRANCHISE EXPO NEW YORK

EXTÉRIA rozdávala wellness víkendy pro nejlepší obchodníky

Výroční kongres 2019 sítě EXTÉRIA

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 702 036 721