Mezi podnikateli je až čtyřicet procent těch, kteří nemají ani zdání o bezpečnosti práce. Právě ti jsou taky nejvíce zklamaní a naštvaní, když k nim přijde neohlášená kontrola ze státní správy, která jim udělí sankci ve výši několika stovek tisíc korun. Proti takovým případům bojuje společnost Extéria s.r.o., která nabízí podnikatelům pomoc při přípravě na ohlášenou i na neohlášenou kontrolu.

Firma Extéria je na trhu už od roku 2011. Za tu dobu si získala skutečně tisícovky stálých klientů z řad osob samostatně výdělečně činných, z řad malých i středních podniků, ze zdravotnictví i ze školství. Díky nim se nyní může těšit pozitivním referencím a kladným recenzím. Firma je dokonale připravila na bezpečnost práce a na požární ochranu, proškolila je díky pravidelným školením a taky provedla revizi. A to vše za velice slušný peníz, který je konkurenčně nejvýhodnější.

Díky tomu, že má firma Extéria s.r.o. díky franchisingu pobočky po celé České republice, je známá svou rychlou pomocí, kterou klientům nabízí. Pokud byste se nechtěli stát klientem, ale rovnou franšízantem, dveře jsou vám jistě otevřeny. Firma Extéria s.r.o.má tedy jistě budoucnost a velký potenciál.

Více se dozvíte na https://www.podnikame.cz/exteria-buduje-dobre-jmeno-ceske-republice/

Další zkušenosti a články o společnosti EXTÉRIA:

Recenze a zkušenosti – konkurenci se nelíbí expanze franšízy EXTÉRIA MARKET

EXTÉRIA MARKET partnerem Mezinárodní výstavy pro podnikání a franchising v Praze 2018

EXTÉRIA MARKET jako podnikatelská příležitost pro Vás, bez rizik a příjmem 100 000 Kč/měsíčně !

Chcete Více informací o franšíze EXTÉRIA MARKET ? Chce vědět jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET ve Vašem městě ?

Jak podnikat s franšízovým konceptem EXTÉRIA MARKET?

Kontaktujte nás viz níže a vyplňte informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 702 036 721