Recenze a zkušenost Michala Fojtíka

Před rozhodnutím provozovat vlastní poradenskou kancelář Extéria jsem byl manažerem ve firmě D2D, která se zabývala přímým prodejem elektřiny a plynu. Měl jsem 3 pobočky v ČR a v době největší slávy jsem měl na starost 180 obchodníků. Obchod ale postupně upadal a zároveň se zvyšovala časová náročnost, tento stav pro mě nebyl udržitelný. Má parnerka pracovala v Extérii, takže jsem měl základní informace a chtěl jsem zůstat v obchodu. S Extérií jsem ucítil svou příležitost využít svůj obchodní potenciál. Obchodní koncept Extéria a především unikátní produkt daný zákonnou povinností byl pro mne jasnou volbou. Propracovaný systém vedení pobočky a podrobný provozní manuál mě provázel v tom, jak růst co nejrychleji, což se mi daří dodnes.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ RECENZE A ZKUŠENOSTI:

EXTÉRIA MARKET jako podnikatelská příležitost pro Vás, bez rizik a příjmem 100 000 Kč/měsíčně !

EXTÉRIA pravidelně pořádá školení pro obchodníky sítě

Recenze a zkušenosti – konkurenci se nelíbí expanze franšízy EXTÉRIA MARKET

Nyní jsem majitelem pobočky ve Frýdku-Místku. Získal jsem časovou nezávislost, nabízím profesionální služby a buduji si dlouhodobý pasivní příjem. A to mě baví.

Chcete i Vy se stát podnikatelem – franšízantem konceptu EXTÉRIA? Chcete Více informací o podnikání pod značkou EXTÉRIA?

Kontaktujte Ing. Lucii Eliášovou na email: eliasova@exteria.cz 

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 702 036 721