Novým obchodním manažerem se nedávno pro Extérii stal David. Sedmadvacetiletý sympaťák, který nemá rád nudu a miluje cestování. Kde na společnost narazil, měl předtím nějaké obchodní zkušenosti a co je pro něj v Extérii největší výzvou?

Jak jste se Davide, dozvěděl o práci pro Extérii?

Na práci v Extérii jsem narazil v podstatě náhodou, když jsem projížděl sociální sítě. Někde na mě vykoukl příspěvek, že hledají obchodního manažera. Přečetl jsem si, co bude obsahem pracovní pozice, vyplnil jsem přihlášku, šel jsem na pohovor a teď tu sedím.

K nám do Extérie, jste nastoupil teprve nedávno. Jaké jsou vaše první dojmy?

Neměl jsem ještě moc příležitostí nad tím přemýšlet, ale mé prozatímní první dojmy jsou kladné. Velkým plus je pro mě mladý a sympatický pracovní kolektiv.

Proč jste se rozhodl pro práci u nás?

Hlavní motivací byla určitě inzerovaná finanční částka. Poté to byla zvědavost, jak to vše probíhá a možnost práce v terénu.

Zajímal jste se před tím o problematiku BOZP a PO?

Upřímně, nikdy jsem se o tuto problematiku v minulosti nezajímal. Přijde mi ale velice zajímavá. Zejména tím, že je pro všechny podnikatele povinná, ale málokterý ji opravdu řeší.

Bylo pro vás nutné mít zkušenosti z obchodu?

Určitě byly mé obchodní zkušenosti výhodou, zejména pak u pohovoru. Na druhou stranu, mé dosavadní zkušenosti byly odlišné od toho, než jsem co zažil s Extérií v praxi. Je to dáno zejména specifickou službou, kterou nyní nabízím. Je to jiné, než nabízet nějaký fyzický produkt, který si mohu osahat.

Co bude vaší hlavní náplní práce?

Mou hlavní náplní je oslovování potenciálních klientů, představení toho, co Extéria dělá a co nabízí, stejně jako nabízení našich služeb a motivace potenciálních zákazníků k uzavření obchodu. To vše, k oboustranné spokojenosti.

Co bylo vaším prvním úkolem?

Nejvíce znalostí a zkušeností člověk získá praxí. Začal jsem tedy, co nejdříve to šlo, jezdit na schůzky. U toho produktu je klíčové mu zcela porozumět. Je velice komplexní, musím o něm vědět vše, jedno školení nestačí. Je třeba se stále učit a především sledovat aktualizace vládních nařízení. Také není od věci naslouchat zkušenějším „obchoďákům“, a to především ze začátku. Zároveň, ale umět si to přizpůsobit podle sebe.

Co pro vás bude největší výzva?

Pro mě je výzva každý prodej. Důležité ale je, vnímat jako výzvu i to, že prodeje nejsou. Jen tak si udržíte motivaci pokračovat dál a neklesat na mysli, když se zrovna nedaří.

A něco lehčího na závěr. Co nám na sebe prozradíte?

Nemá rád nudu, rád cestuju, procestoval jsem část Severní Ameriky a hned bych se tam vrátil! Dále se odmalička věnuju hudbě, hraju na řadu hudebních nástrojů. Jsem také motorkář, jezdím na bruslích, lyžích a mám rád sport všeho druhu.

My přejeme Davidovi, aby se mu v Extérii líbilo a mnoho, nejen pracovních, úspěchů!

Prodávejte i vy jedinečné řešení, které řeší zákonnou povinnost

Pokud máte chuť pracovat v oboru zabezpečování BOZP a PO malým a středním firmám a rád/a byste se přidal/a k nám, pak koukněte na aktuální vypsané pozice. Pokud máte ambice na to, s námi podnikat, neváhejte kontaktovat country managera společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532, nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám poskytneme podrobnější informace.

Přečtěte si další novinky o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532