Poslední dva roky jsme všichni bojovali s pandemií a restrikcemi ze strany státu. Kvůli tomu se lidé báli a měli oprávněně strach z budoucnosti. Právě proto nechtěli otevírat nové franšízy EXTÉRIA MARKET. Jaká byla ale situace letos a kam se náš koncept za rok 2022 posunul?

Zájem o franšízy stále roste

Oproti dvěma pandemickým rokům zájem o franšízu EXTÉRIA MARKET v tomto roce vzrostl. Lidé hledají něco svého, chtějí se postavit na vlastní nohy a rozjet vlastní byznys. Líbí se jim náš produkt, který v době krize prokázal a prokazuje svou stálost, protože je ze zákona povinný.

Podnikatelé si uvědomují, jak vysoké sankce jim při nedodržování nebo porušování BOZP a PO hrozí, pro některé by to mohlo mít likvidační dopad, a proto se raději obrátí na naši značku EXTÉRIA, která jim vše zařídí bez starostí a stresu.

Rozšířili jsme nabídku

I letos jsme rozšiřovali nabídku našich služeb pro klienty a snažili jsme se jim nabídnout nejen BOZP a PO, ale také služby v oblasti životního prostředí a ekologie na pracovišti. Tímto jsme rozšířili nabídku služeb u stávajících klientů a navíc jsme tím také vytvořili další příjem pro naše franšízanty EXTÉRIA MARKETU. Dále rozvíjíme projekt s názvem EXTÉRIA PARTNER.

Přečtěte si také: Jak obchodování s námi vlastně vypadá?

Nové franšízy nesmí chybět!

V tomto roce se nám také podařilo uzavřít smlouvy se třemi novými franšízanty pro oblast Čech, kteří budou otevírat své EXTÉRIA MARKETY od ledna roku 2023. Díky spolupráci s externí poradenskou firmou jsme změnili procesy onboardingu franšízanta, aktualizovali postupy v provozní příručce a změnili náborové kampaně spolupracovníků franšízanta.

Tyto nábory pro franšízanty přinášejí do EXTÉRIA MARKETU zkušené obchodníky a asistentky call centra.  Tato firma nás hodně posunula dopředu, jak v procesech, tak i ve strategii firmy.

Proto i v roce 2023 budeme spolupracovat na rozvoji a expanzi firmy EXTÉRIA nejen v ČR, ale také do EU. Chystáme se v příštím roce na vstup do Polska.

Za celý tým EXTÉRIA MARKET bychom Vám rádi poděkovali za přízeň a podporu.

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532