Obchodování s BOZP a PO je specifické především v tom, že člověk prodává produkt, který podnikatelé potřebují, protože je ze zákona povinný. Jak takový prodej služeb BOZP vypadá? A jaké je to v našem týmu obchoďáků?

BOZP se nemusíte bát

BOZP je velmi široká a specifická oblast, která vás možná na první pohled může vyděsit. Není se ale čeho bát, po ruce totiž máte náš tým odborníků, kteří nejen, že vás do celé problematiky zasvětí, ale také vám pomůžou kdykoliv bude potřeba. Čekají vás i školení, která vám objasní, o čem BOZP a PO jsou a co vlastně prodáváte. Zároveň vás naučíme, jak jednat s klienty a jak s nimi vybudovat vztah založený na důvěře.

Přečtěte si také: BOZP se bude prodávat pořád, dokonce i během krize!

Co obchoďáci dělají?

Úkolem našich obchoďáků je jezdit na schůzky s našimi klienty a ukázat jim, co vlastně Extéria dělá a nabízí. Schůzky vždy domluví osobní asistentka, takže obchodníci nemusí ztrácet čas navoláváním, a poté už jednají pouze se zákazníkem.

Oblast BOZP je zákonem daná povinnost pro všechny firmy a OSVČ, která zahrnuje velké množství věcí. Pro zaměstnavatele je tedy výhodnější zajistit si pro BOZP a PO externí firmu, která se o vše důležité postará a popřípadě je i zastoupí u možné kontroly či řešení případného úrazu. Naši obchodníci tedy prodávají produkt, po kterém se zákazníci sami poptávají a hledají jej.

Extéria vždy po boku

Každý týden probíhají na centrále Extéria pravidelná setkání s našimi obchoďáky, kde probíráme novinky, úspěchy a také řešíme, co se potřebuje udělat dál. Každá porada se vede ve velmi přátelském duchu, protože otevřenost, důvěra a upřímnost jsou pro nás ve spolupráci velmi důležité. Kdykoliv se vyskytně nějaký problém, snažíme se jej bezprodleně vyřešit či našim obchoďákům poradit. Na týdenních poradách se řeší vše, co se za týden událo – všechny úspěchy, neúspěchy a poznatky i kuriozity z terénu. Dále obchoďáci jsou především parťáci, kteří si navzájem poradí i pomůžou.

Chcete být součástí našeho týmu? Neváhejte se nám ozvat!

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532