Kde aktuálně hledáme nové franchisantyMůžeme se potkat osobně ve Vašem městě. Na prezentaci Extéria se dozvíte vše, co Vás zajímá, z první ruky.

Hledáme nové franchizanty a můžeme se potkat ve Vašem městě, na prezentaci Extéria se dozvíte vše, co Vás zajímá, z první ruky.

Hledáme partnery pro otevření poboček v těchto městech, kde pořádáme také meetingy. Na místě Vám předáme všechny potřebné informace k tomu, abyste se sami rozhodli,
jestli je tato podnikatelská příležitost vhodná právě pro Vás. Patříme mezi nejúspěšnější franchising společnosti v ČR. Pokud máte zájem se zúčastnit, stačí vyplnit kontaktní formulář
a budeme Vás informovat o detailech a místě konání meetingu.

Prohlédněte si seznam aktuálních meetingů

Aktuální meetingy:

Vyberte si město a termín:

  ReferenceZkušenosti majitelů poboček s Extéria Marketem.

  Michal FojtíkFrýdek-Místek

  Před rozhodnutím provozovat vlastní poradenskou kancelář Extéria jsem byl manažerem ve firmě D2D, která se zabývala přímým prodejem elektřiny a plynu. Měl jsem 3 pobočky v ČR a v době největší slávy jsem měl na starost 180 obchodníků. Obchod ale postupně upadal a zároveň se zvyšovala časová náročnost, tento stav pro mě nebyl udržitelný. Má parnerka pracovala v Extérii, takže jsem měl základní informace a chtěl jsem zůstat v obchodu. S Extérií jsem ucítil svou příležitost využít svůj obchodní potenciál. Obchodní koncept Extéria a především unikátní produkt daný zákonnou povinností byl pro mne jasnou volbou. Propracovaný systém vedení pobočky a podrobný provozní manuál mě provázel v tom, jak růst co nejrychleji, což se mi daří dodnes.

  Nyní jsem majitelem frančízové pobočky ve Frýdku-Místku. Získal jsem časovou nezávislost, nabízím profesionální služby a buduji si dlouhodobý pasivní příjem. A to mě baví.

  Michal Fojtík

  Zavřít detail

  Jana DobráOlomouc

  Do roku 2015 jsem pracovala jako nezávislý finanční poradce, vzhledem k chystaným legislativním změnám jsem se ale rozhodla tento sektor opustit. Dlouho jsem uvažovala a hledala funkční podnikatelský model, který mne přesvědčí. Díky propracovanému konceptu byla spolupráce s Exteríí jasnou, a nyní mohu již po letech spolupráce potvrdit, že i velice dobrou volbou. Na startu mne překvapil laxní přístup majitelů firem v rámci řešení BOZP a PO. Nicméně praxe ukázala, že se jedná o produkt který se velmi dobře nabízí a zajišťuje klientovi komplexní řešení a ochranu proti případným komplikacím či nedejbože pokutám. Musela jsem si zvyknout na větší zodpovědnost v rámci konkrétních obchodních případů.

  Provozování frančízy mne posunulo v mých dovednostech a preciznosti. Nyní jsem spolumajitelkou frančízové kanceláře a mým cílem je růst a držet úroveň služeb na špici, jak jsem byla vždy zvyklá.

  Jana Dobrá

  Zavřít detail

  Josef RůžičkaŽďár nad sázavou

  Mé předchozí zaměstnání firemního bankéře jsem opustil z důvodu určité životní změny, ale také proto, že jsem se rozhodl postavit na vlastní nohy a svým výkonem a výkonem mého týmu, ovlivňovat růst vlastní firmy. Hlavním motivem byl jasně daný obchodní model a produkt, který i přes širokou problematiku BOZP a PO lze klientovi nabízet jednoduše v ucelené podobě. Hlavním rozdílem oproti minulému zaměstnání je možnost obchodovat s produktem, který je na trhu svým způsobem unikátní, na rozdíl od bankovních produktů, které se stávají unifikovanými a rozhoduje pouze cena. U nás je v rámci produktu obrovská přidaná hodnota, což se mi líbí, když mohu klientovi, jak se říká, ušít „kabátek BOZP a PO“ na míru.

  Naši klienti v neposlední řadě oceňují komplexnost služeb a minimum starostí. S Extérií mám možnost obchodovat výjimečný produkt téměř bez přímé konkurence. A to se obchodníkovi vždy hodí:)

  Josef Růžička

  Zavřít detail

  Pavel BláhaBeroun

  Před tím, než jsem se rozhodl budovat vlastní pobočku, jsem působil na realitním trhu. Důležitým elementem v novém směru pro mě bylo, mít možnost vybírat si lidi, se kterými chci pracovat. Na Extérii mě zaujal zákonem daný produkt i samotný obor, ve kterém je franšíza na trhu jediná. Dobře popsaný koncept a velmi příjemné jednání s paní Eliášovou, která dokázala odpovědět na všechny mé dotazy, mě ujistil – sám jsem řídil franšízovou síť, a měl jsem tedy velmi dobrý přehled o franšízových konceptech na trhu v ČR. V reálu mě pak pozitivně překvapila jednoduchost systému. Není třeba se učit složité mechanismy. I člověk, který není počítačově zdatný, se v sytému zorientuje velmi rychle. Z obchodu mě pak překvapila možnost uzavřít smlouvu již na první schůzce, což se mi několikrát podařilo.

  V Extérii vidím dlouhodobou spolupráci, zpětnou vazbu, která mě vždy správně nasměruje, i podporu. Jsem rád, že jsem se rozhodl pro tento koncept, který funguje jako tým.

  Pavel Bláha

  Zavřít detail

  Ing. Bohumír SedláčekÚstí nad Orlicí

  Dlouhá léta jsem působil ve stavebnictví – v jedné z největších stavebních firem ČR – a to od stavbyvedoucího, až po project manažera, analytika a ekonoma. Po 35 letech jsem se rozhodl vybudovat vlastní firmu a být pánem nejen svého času. Mým požadavkem byl profesionálně propracovaný, transparentní a srozumitelný obchodní model. Chtěl jsem ale také prodat letité zkušenosti jak z výroby (stavební BOZP), tak z vedení velkého týmu a obchodní činnosti.
  Mé rozhodnutí budovat vlastní pobočku Extéria podpořily také nízké náklady, spojené s provozem a propracované cashflow – to jsou důležité argumenty pro každého podnikatele.

  Aby vše běželo jak má, je nutné 100% akceptování obchodního modelu, jak je dobrým zvykem ve všech úspěšných firmách. Mám svou vizi růstu a jdu za svým cílem.

  Ing. Bohumír Sedláček

  Zavřít detail

  Videogalerie ExtériaPřipravili jsme pro Vás několik zajímavých videí ke konceptu Extéria, včetně záznamu z výročního kongresu obchodní sítě.

  • Extéria - obchodník měsíce!

   předávání auta nejlepšímu obchodníkovi
  • Výroční kongres společnosti Extéria

   Pod heslem "Nenecháme Vás v tom plavat..."
  • Extéria Market

   Představení franchising konceptu