Koronakrize přinesla podnikatelům povinnost klást větší důraz na bezpečnost práce a dodržování hygienických opatření. S Extérií můžete využít krizi jako příležitost.

Láká vás možnost stát se vlastním pánem a začít podnikat? Řada z vás zajisté odpoví, že chuť podnikat by byla. Na druhou stranu vás trápí pochybnosti o nejistotě podnikání v této, pro podnikatele, nelehké době. U Extérie vás tyto obavy trápit nemusí. Právě zajištění bezpečnosti práce a hygienických podmínek na pracovištích je nyní tématem číslo jedna.

BOZP je odvětví, které bude i přes vládní nařízení a omezení stále fungovat. Právě tato nelehká doba přináší velký tlak na zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovištích.

Šiření Covidu-19 klade na zaměstnavatele stále větší požadavky na zajištění dodržování hygienických podmínek. Velkým rizikem se stává situace, kdy zaměstnavatel může přijít o zaměstnance z důvodu nutné karantény v případě, že byli v kontaktu s nakaženým člověkem. Může se pak stát, že podnikatel přijde o tyto své zaměstnance ze dne na den. Výroba i služby budou najednou ochromené a podnikatelé ztratí své příjmy.

Právě těmto podnikatelům můžete být, prostřednictvím svojí pobočky EXTÉRIA MARKET, nápomocni.

Nemusíte být odborníkem v oblasti bezpečnosti práce, stačí mít obchodního ducha a schopnost nadchnout svůj tým.

Podnikatelé si stále více uvědomují potřebu mít zajištěné BOZP od profesionální firmy. Koncept Extéria se ve své nabídce klientům výrazně odlišuje od ostatní konkurence na trhu. Díky tomu již 7 let úspěšně roste.

Celý článek o franchisovém konceptu EXTÉRIA MARKET na portálu TopFranchising.cz najdete zde.

Podívejte se, jak jednoduše lze podnikat se silným partnerem a ověřeným jedinečným franchisovým konceptem EXTÉRIA MARKET na českém trhu. Využijte příležitost a postavte se na vlastní nohy. Podnikání nikdy nebylo jednodušší.

Chcete více informací o franchise EXTÉRIA MARKET? Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET ve Vašem městě? Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu +420 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532