Dnes je zcela běžné, že řada lidí začne podnikat jako OSVČ při práci na plný úvazek nebo při studiu. V takovém případě se pak jedná o vedlejší podnikatelskou činnost. Na vedlejší činnost se zálohy vypočítávají ze skutečně dosaženého vyměřovacího základu, který se počítá z dosaženého zisku. Zdravotní a sociální odvody jsou v tomto případě minimální nebo je nemusíte hradit vůbec. Díky stálému příjmu z hlavního zaměstnání tak můžete začít v klidu podnikat. Jakmile se pak vaše podnikání pořádně rozjede, můžete ze své práce odejít a začít se mu věnovat naplno.

Průzkum trhu

Než se do podnikání vrhnete, udělejte si nejdříve důkladný průzkum trhu. Jedině tak totiž zjistíte, po čem je největší poptávka a kde je díra na trhu, která pro vás znamená skvělou podnikatelskou příležitost. 

Základem je dobrý nápad

Česká republika sice poskytuje začínajícím podnikatelům vhodné podmínky, přesto však ve svém podnikání neuspěje každý. Na začátku si proto dobře promyslete, do čeho budete svůj čas, úsilí a peníze investovat, abyste neskončili tak rychle, jak jste začali.

Začněte podnikat s franšízou

Přidejte se k franšízové síti EXTÉRIA MARKET a podnikejte v oblasti BOZP a PO. Jako franšízant totiž získáte unikátní know-how společnosti, ověřené podnikatelské postupy a díky zavedené značce také důvěru svých zákazníků, čímž minimalizujete své podnikatelské riziko. Navíc vám franšíza EXTÉRIA MARKET poskytne zcela vybavenou pobočku na klíč. Tím získáte práci nejen pro sebe, ale také pro skvělý tým lidí, kteří se s vámi budou podílet na úspěšném budování franšízové značky, která je jedničkou v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Obraťte se na nás

Přidejte se k franchisingovém konceptu EXTÉRIA MARKET a začněte v oblasti BOZP a PO podnikat s námi. Kontaktujte výkonnou ředitelku Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a nastartujte svůj byznys, na který nebudete sami.

Přečtěte si další novinky ze světa podnikání:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532