Podnikání formou franšízy je výhodné nejen pro samotné podnikatele, ale také pro společnost. Ta díky franšíze může expandovat na nový trh. Jaké konkrétní výhody přináší franchising pro samotného franšízanta?

Přínosy pro franšízanta

Podnikatel, který se rozhodne pro otevření vlastní franšízy, ocení na této formě spolupráce především přístup ke kapitálu a know-how společnosti. Díky tomu získá velkou konkurenční výhodu oproti společnostem, které nabízejí podobné služby či produkty, jelikož bude mít lepší přístup k poskytovaným úvěrům a pojištění. Podnikateli franšíza zajišťuje také nižší podnikatelské riziko počátečního neúspěchu. Lidé totiž franšízovou značku už znají a sami ji proto vyhledávají.

Franšízantovi je také k dispozici kvalifikovaný tým a centrála společnosti, která mu poskytuje neustálou podporu ve formě průběžného školení. V rámci franšízové smlouvy může podnikatel rozvíjet také své vlastní podnikatelské aktivity, není tedy nijak limitován.

Přidejte se k franšízové síti EXTÉRIA MARKET           

Staňte se součástí stabilní franšízové sítě na trhu. Přidejte se ke společnosti EXTÉRIA MARKET, která nabízí služby v oblasti BOZP a PO. Pro více informací kontaktujte výkonnou ředitelku Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Rozjeďte své podnikání se silnou značkou za zády.

Přečtěte si další novinky o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532