Franšízing je stále se rozrůstající a oblíbenou formou podnikání. Přináší vám totiž možnost řízení vlastního byznysu, a zároveň jen malé riziko podnikání. Na trhu již najdete mnoho konceptů a franšíz. My vám dnes ukážeme hlavní důvody, proč byste si měli vybrat právě Extéria Market.

Proč je koncept Extéria Market tak jedinečný? Protože spojuje byznys a bezpečnost práce!

Výjimečné služby

Prodávejte produkt, na který mnohý podnikatel zapomíná, ale zároveň je ze zákona povinen ho mít. Bezpečnost práce a požární ochrana jsou oblasti, jejichž zřízení je povinností každého OSVČ i velkých firem. I proto je jeho prodej velmi jednoduchý a nevyčerpatelný. Evropská unie navíc každým rokem zpřísňuje pravidla týkající se BOZP, takže podnikatelé častěji volí externí firmy, které jim na pracovišti vše zařídí a prověří.

Zkušený partner

Jsme na trhu už nějakou řádku let, a proto máme mnoho zkušeností a tipů, které vám rádi předáme. Díky tomu máte jistotu, že se vaše franšíza v krátkém čase rozjede. Pro naše franšízanty navíc pořádáme pravidelná školení, meetingy a workshopy, na kterých sdílíme naše zkušenosti z praxe, zážitky, ale tipy, jak se motivovat.

Přečtěte si také: Workshopy, díky kterým jdeme stále dopředu

Spolehlivá základna

Po vašem boku vám bude stát naše centrála, která je kdykoliv připravená vám pomoci v případě problému. Součástí Extérie je kvalitní a zkušený tým techniků, kteří se postarají o vaše klienty a zaručí, že budou se službami maximálně spokojení.

Reference našich klientů, které prokazují důležitost Extérie na trhu, najdete zde.

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532