Duben i květen v Extérii se nesly v duchu školení, tréninků a učení nových postupů. Co všechno se na půdě Extérie odehrálo a kam směřuje Extéria Market?

Nové cesty, školení a postupy

Každý měsíc v Extérii je velmi nabitý, a ty poslední obzvlášť. Stále se rozvíjíme, hledáme nové cesty i obchodní procesy, které nás posunou dál. Investujeme zejména do vzdělávání celého našeho týmu, a to v podobě školení ve spolupráci s Každý prodává, která jsou šitá na míru přímo pro Extérii. V prvním z nich jsme se zabývali motivací týmu a jeho efektivnímu vedení, a ve druhém jsme všem franchisantům a manažerům představili nové procesy prodeje a komunikace se zákazníky. Všechny postupy a nabyté informace aktuálně implementujeme do schůzek s klienty a potvrzujeme si, že investice do workshopů a školení se vyplácí.

Přečtěte si také: Školení o komunikaci s klienty.

Rozšíření technického oddělení

Díky rozvoji a zlepšení obchodních strategií jsme také mohli dále rozšiřovat naše technické oddělení, pro které jsme pořídili nová auta. Tým techniků je nyní naddimenzovaný a připravený pro růst Extérie a všech našich franchis.

Přečtěte si také: Nová auta pro techniky BOZP a PO.

Partner Extéria může být každý

Naším cílem je také větší propagace Partner Extéria, která napomáhá růstu značky, ale je výhodná i pro samotné klienty. Po uzavření klasické smlouvy BOZP a PO se může stát klient naším partnerem, který za každou novou podepsanou smlouvu pro Extérii získá 2 tisíce korun. Stačí tedy zajistit 5 nových klientů a má od nás komplexní služby BOZP na rok ZDARMA. Více informací o tom, jak Partner Extéria funguje, naleznete zde.

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532