Nelíbí se vám přístup vašeho nadřízeného? Máte pocit, že jste nedostatečně ohodnoceni? Necítíte se v práci dobře? Nejlepším řešením je změna. Být svým vlastním šéfem nebylo nikdy jednodušší. Franchiza je jednou z možností.

Začněte s jistotou

Pokud už dlouho přemýšlíte nad vlastním podnikáním, ale stále se nemůžete rozhoupat, už na nic nečekejte! Začněte hned. Pokud se bojíte podnikatelských rizik, máme pro vás možné řešení. Představte si, že máte při ruce partnera, který vám bude vždy při ruce, poradí vám, a pomůže vám nejen v začátcích, ale kdykoliv to budete potřebovat. Nebudete v tom sami, ale zároveň budete mít dostatek své vlastní svobody.

Franchising

Začněte podnikat pod již zavedenou značkou, s licencí od firmy, která prodává zákonem vyžadovanou službu. Podnikejte pod značkou Extéria Market, která vám zajistí zaškolení, předání know-how a veškerých dalších podnikatelských a provozních znalostí. Mějte svou vlastní pobočku, o kterou se budete starat a provozovat ji. Franchiza vám zajistí volnost, ale i parťáka, který vám bude krýt záda.

Přečtěte si také: Výhody franchisingu

Proč právě BOZP a PO?

Extéria zajišťuje kompletní agendu ohledně BOZP a PO. Jedná se oblast, která je ze zákona povinná pro všechny firmy i OSVČ. Protože se jedná o velmi rozsáhlý a specifický obor, je pro podnikatele časově i finančně jednodušší vyhledat si pro zabezpečení BOZP a PO externí firmu, která za ně vše zařídí. Jako franchisant tedy budete prodávat produkt, který si zákazníci sami hledají a požadují.

Pro to, abyste s námi začali podnikat, nemusíte mít ŽÁDNÉ zkušenosti v oboru. Veškeré informace a znalosti vám předáme na našich školeních.

Chcete být svým vlastním šéfem a vést vlastní pobočku? V případě dalších otázek neváhejte kontaktovat country manažerku společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532, nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám poskytneme podrobnější informace.

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532