S novým měsícem přišlo na řadu také oblíbené rozdávání skvělých odměn nejlepšímu obchodníkovi pobočky EXTÉRIA MARKETU, kterou předává centrála v Ostravě. Skvělou motivační odměnou, o kterou můžou obchodníci každý měsíc soutěžit, je auto Škoda Octavia k užívání po celý měsíc ZDARMA.

A to není vše. Jelikož si centrála váží kvalitně odvedené práce svých spolupracovníků, jako motivaci pro dosahování skvělých obchodních výsledků přidala ke služebnímu vozu také možnost soutěžit o tankovací karty v různých hodnotách.  

Tentokrát si odměnu pro svého obchodníka vyzvedl majitel franchisové pobočky EXTÉRIA v Berouně. Skvělé prodejní výsledky obchodního manažera tak potvrzují, že je nepostradatelnou součástí franšízového týmu a titulem nejlepšího obchodníka měsíce se může právem pyšnit.

Pravidelné oceňování obchodních manažerů motivuje nejen samotné obchodníky, ale je také důkazem toho, že na pobočkách EXTÉRIA MARKETŮ pracují opravdové jedničky ve svém oboru, do jejichž rukou se můžou klienti bez obav svěřit. Právě od obchodníků totiž očekávají kvalitní služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, a také pomoc v zajištění bezproblémového fungování jejich podniku. Starosti s případnou kontrolou státních kontrolních úřadů tak mohou hodit za hlavu a vše nechat na specialistech společnosti EXTÉRIA.

Tímto obchodníkovi měsíce franchisové pobočky EXTÉRIA MARKETU srdečně gratulujeme a přejeme mu bezpečnou jízdu v jeho novém voze a spoustu energie do dalších měsíců, ve kterých i nadále tato soutěž pokračuje. Zúčastnit se ji tak může každý obchodník franchisové sítě EXTÉRIA MARKET. Třeba to příští měsíc budete právě vy, kdo se bude radovat ze skvělých odměn.

Nebaví vás zaměstnání? Nemáte kam růst? Postavte se na vlastní nohy a začněte podnikat s námi!   

Franšízantem můžete být i vy. Pokud jste dobrý obchodník a hledáte nové podnikání, ve kterém se můžete realizovat, je pro vás franšíza tou správnou volbou. Staňte se partnerem obchodních míst EXTÉRIA MARKETŮ ve vašem městě a využijte příležitost!

Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET a mít tak vlastní pobočku? Pro více informací kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

Přečtěte si další informace o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532