Organizování si vlastního času, nezávislost, jistota stabilního růstu a rostoucí zisky. Nejen to jsou výhody podnikání. Jako všechno ostatní má však i podnikání svá ale. Založení podniku totiž představuje také velká rizika, na která je důležité nezapomínat. Zvolte si proto na začátek vašeho podnikání franšízu, která vám vaši cestu byznysem velmi usnadní.

O co vlastně jde?

Franchising je skvělým nástrojem pro všechny, kteří se rozhodli začít podnikat. Umožňuje totiž otevřít si vlastní podnik pod známou a již zavedenou značkou. Tím vám usnadní nelehké začátky spojené s nastartováním vašeho byznysu. Díky franšíze tak snadno vstoupíte na trh a získáte určitou stabilitu v podnikání, kterou jistě oceníte zejména v dnešní nelehké době.

Pro začínající podnikatele představuje možnost být součástí velkého a stabilního konceptu určitou pomoc, která je při jakékoliv nenadálé události může zachránit před jistým krachem jejich podnikání. Franchising poskytuje jedinečné know-how společnosti, odbornou pomoc a poradenství ohledně podnikání. Navíc díky zavedené značce nemusí podnikatelé investovat do marketingu a reklamy, které by při zakládání nového podniku představovaly další velké výdaje. Jednoduše tedy řečeno, koncept franšízy je postaven na principu: Jednou vymyslet, mnohokrát uplatnit.

Pro koho je franšíza vhodná?

Výhodou franšízy je, že nemusíte být ostříleným podnikatelem s desetiletými zkušenostmi. Bude vám stačit pouze obchodní duch, trocha té empatie a chuť pracovat s lidmi. O vše ostatní se postará frenšízor, který vás provede světem podnikání, jako tomu je právě u franchisy EXTÉRIA MARKET.

Nevíte, kde a jak s franšízou EXTÉRIA MARKET vlastně začít? Nevadí. Pro více informací kontaktujte ředitelku sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme.

Další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 702 036 721