Lidé jsou klíčoví pro úspěšné podnikání. Víme to stejně dobře jako vy, proto si i my dáváme na výběru těch správných lidí opravdu záležet. Pokud se tedy rozhodnete pro podnikání pod našimi křídly, pomůžeme vám s náborem vašeho týmu! Vytvořili jsme i přímo pro tento účel nový kariérní portál, na kterém inzerujeme vybrané pracovní pozice.

Vše na jednom místě

Potenciální zájemci zde naleznou vše: od informací o dané pracovní pozici s dotazníkem pro zařazení do výběrového řízení, až po produkty, které nabízíme. Díky tomu, že jsme společnost, která nabízí své služby v rámci bezpečnosti práce a požární ochrany a která působí po celé České republice i na Slovensku, nabízíme pracovní pozice i dle jednotlivých zemí, případně jednotlivých krajů.

Administrativní i obchodní pozice

V nabídce potenciální uchazeči naleznou jak technické pozice, tak i obchodní pozice. Z těch administrativních je aktuálně inzerujeme Asistent/ku pro domlouvání schůzek. Hledáme ale i nové obchodní manažery, kteří budou váš produkt zprostředkovávat cílovým zákazníkům. Na webu se uchazeči dočtou o detailech daných pozic a benefitech, které s sebou daná pracovní nabídka nese.

Zařazení do výběrového řízení na pár kliknutí

Pro žadatele o místo je přímo na webu připraven dotazník s několika otázkami, který je po vyplnění automaticky zařadí do výběrového řízení. Nemusí tak zdlouhavě nikde hledat kontaktní údaj, ale vše vyplní a odešlou na jednom místě! 

Informujeme o novinkách a dění z firmy

V blogové sekci naleznou čtenáři webu a potenciální žadatelé o práci novinky ze světa Extérie, aktuality v BOZP či rozhovory s našimi zaměstnanci. Přiblíží jim to tak firemní kulturu, naše hodnoty a lépe si představí případnou budoucnost u nás.

Už není proč váhat, nebudete na to sami!

Máte obchodního ducha, který chce budovat a tvořit něco vlastního a postavit se na vlastní nohy? Hledáte obor vašeho podnikání a rádi byste měli za zády spolehlivého partnera, který vám případně sežene potřebné lidi? Jste ideální kandidát na našeho franšízanta! Pokud se chcete vrhnout do podnikání, ale hledáte stabilní obor, už jste našli! V oboru BOZP a PO je podnikání jistota! Ta vyplývá ze zákonné povinnosti a zároveň kvalitního partnera, kterým vám bude Extéria po celou dobu! Nemusíte mít ŽÁDNÉ zkušenosti v oboru, předáme vám veškeré know-how, řádně vás zaškolíme a za 2 měsíce můžete vézt vlastní pobočku a vydělávat! Neváhejte kontaktovat country managera společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532, nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám poskytneme podrobnější informace.

Přečtěte si další novinky o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532