Nacházíme se v tzv. hypoteční krizi. Většina lidí již nedosáhne na hypotéku a úrokové sazby asi jen tak nepoklesnou. Pokud jste obchodoval/a v tomto odvětví, může být pro vás nynější situace dosti nepříjemná. My vám ale nabízíme jisté podnikání i v nejisté době: prodávejte BOZP a PO!

Komplexní služba vyžadována zákonem

Stále mnoho podnikatelů nezná svou povinnost, která ze zákona vyplývá pro každou fyzickou a právnickou osobu v rámci BOZP a PO. A až 40 % z nich neřeší svou BOZP agendu komplexně. Naším cílem je ohledně BOZP povinnosti zvýšit povědomí a podat pomocnou ruku všem podnikatelům, kteří chtějí své podnikání ochránit před zbytečnými pracovními úrazy či pokutami. Přidejte se včas a pomozte nám si podmanit trh!

Chráníme podnikatele již 11 let

Extéria existuje od roku 2011 a celých jedenáct let chráníme podnikání více než 4900 firem před pracovními úrazy (a jejich následky) a sankcemi ze stran úřadů. A to jak v ČR, tak i na Slovensku. Nabízíme balíčky každému podnikateli na míru, dle jeho potřeb. Mezi našimi klienty jsou firmy, drobní živnostníci, školy, úřady, gastropodniky a zdravotnická zařízení.  

Pracujeme v týmu, dbáme na pozitivní a motivující atmosféru na pracovišti, aby se naši zaměstnanci do práce těšili. Radujeme se z úspěchu, stejně jako aktivně hledáme řešení problémů, které se naskytnou.

Pro pracanty máme nachystány odměny

Nachystány jsou pro pracovité zaměstnance odměny ve formě nezastropovaného výdělku, motivačních soutěží o automobily, wellness pobyty apod. Snažíme se své kolegy neustále vzdělávat a rozvíjet. Výhledově je možné tvořit v Extérii pasivní příjem, pokud má daný jedinec ambice vézt vlastní tým a posouvat svou kariéru vpřed.

Neváhej a prodávej!

Pokud máte chuť pracovat v oboru zabezpečování BOZP a PO malým a středním firmám a rád/a byste se přidal/a k nám, pak koukněte na aktuální vypsané pozice. Pokud máte ambice na to, s námi podnikat, neváhejte kontaktovat country managera společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532, nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám poskytneme podrobnější informace.

Přečtěte si další novinky o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532