Rok 2021 byl zkouškou pro řadu firem i živnostníků. Největší omezení rozvoje společností představoval v loňském roce nedostatek pracovníků a vyčerpanost trhu práce. Lidé chybí v celé řadě oborů, na čemž má částečně podíl také koronavirová opatření a restrikce, kvůli kterým z Česka odešly tisíce zahraničních pracovníků.

Firmy se musí vypořádat také s nedostatkem surovin, rostoucími cenami energií a zdražováním výrobků. Problémy se netýkají pouze velkých firem, ale také drobných živnostníků, často také začínajících podnikatelů.

Franšíza vás na holičkách nenechá

Aspoň částečně si ale mohou oddychnout ti, kteří jsou součástí franšízové sítě. Její nesporná výhoda totiž spočívá v tom, že se i v takto nepříznivé situaci mohou franšízanti spolehnout na pomoc od jejich franšízora, který řadu záležitostí vyřeší za ně. Často jsou totiž franšízanti součástí dodavatelského řetězce, který vytvořil poskytovatel franšízové licence. Díky tomu franšízantům odpadá potřeba neustále vyjednávat podmínky s jednotlivými dodavateli. To je aktuálně povinnost, která vedení firem zaměstnává ze všeho nejvíce.

Staňte se součástí franšízové sítě

Pokud zvažujete podnikání, ale aktuální situace na trhu vám hází klacky pod nohy, zkuste na to jít chytře. Přidejte se k franšízové síti EXTÉRIA MARKET, nabízející služby v oblasti BOZP a PO, které jsou zákonem danou povinností pro všechny firmy i živnostníky. Díky tomu si můžete být jisti, že nouzi o klienty mít opravdu nebudete.

Přidejte se k nám

Nemusíte být odborníkem na BOZP a PO, stačí, že máte obchodního ducha a rádi pracujete s lidmi. Pro více informací se neváhejte obrátit na výkonnou ředitelku Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme.

Přečtěte si další novinky o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532