Zásadní roli ve franšízovém podnikání hraje mimo jiné také to, kdo se rozhodne pro kariéru podnikatele, jakou počáteční investici hodlá do startu podnikání vložit a v jakém oboru plánuje svou budoucnost. To potvrzuje také sám Marek Halfar, ředitel poradenské společnosti ve franchisingu PROFIT system.

Výhodou je, že příležitost získat franšízovou licenci existuje napříč všemi obory podnikání. Spousta franšízových sítí navíc plánuje rozšířit své působení a expandovat do zahraničí. V tom jim pomáhá master-franšízový partner, který v rámci získané exkluzivity vyhledává a uzavírá smlouvy s novými franšízanty. Ti pak v zahraničí pod jménem franšízové sítě dále rozvíjí a budují dobré jméno společnosti.

Díky tomuto konceptu tak řada franšízorů nevydělává pouze díky provozu vlastních poboček, ale také díky prodeji franšízových licencí, které franšízantům udělují.

Rozjeďte podnikání s franšízou

Vždy je lepší nebýt na vše sám. Přidejte se proto k franšízové síti EXÉTRIA MARKET. Kontaktujte výkonnou ředitelku Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721, která vás do franšízového podnikání zasvětí.

Přečtěte si další novinky o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532