Česká asociace franchisingu (ČAF) je nezisková organizace, která podporuje rozvoj a vytváření příznivých podmínek pro franchisové podniky. Umožňuje tak spojení všech franchisorů a odborníků na právo a poradenství z oblasti franchisingu, a to na národní úrovni.

V roce 1972 založily franchisové svazy a asociace z Francie, Německa a Velké Británie Evropskou franchisovou federaci, jejímž členem je právě organizace České asociace franchisingu.

Samotná instituce pak vznikla v roce 1993 a zaštiťuje nejen velké mezinárodní značky, ale také menší franchisové systémy z tuzemska, které provází na jejich cestě podnikáním.

Franchisový koncept EXTÉRIA MARKET je spolehlivou volbou

Právě společnost EXTÉRIA je členem České asociace franchisingu, díky které může zaručit profesionální pomoc a přístup v oblasti bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany (PO).

Díky neustále narůstajícím počtům nových klientů se firma časem rozhodla podpořit franchisový systém, který byl do té doby upozaděn před klasickou formou podnikání. Společnost proto založila franchisový koncept EXTÉRIA MARKET, který zahrnuje kompletní outsourcing služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, které jsou zákonem stanovenou povinností pro každý podnik či podnikatele. Nemusíte tak být žádným odborníkem na BOZP ani PO. Veškeré věci, týkající se bezpečnosti na pracovišti, za vás vyřeší společnost EXTÉRIA, jednička ve svém oboru. Díky tomu můžete plnou pozornost zaměřit pouze na vaše podnikání a budování úspěšného podniku.

Franšízový systém EXTÉRIA MARKET vám hned ze začátku vašeho podnikání pomůže při otevření vlastní pobočky. Zajistí vám totiž bezbariérový vstup na trh, stabilitu spojenou se známou a zavedenou značkou a mnohem nižší počáteční kapitál.

Chcete také začít podnikat, ale bojíte se velkých počátečních výdajů a nestabilního podnikatelského prostředí? Zkuste to formou franšízy.

Pro více informací kontaktujte ředitelku franšízové sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

Mohlo by vás také zajímat:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532