Franchisa EXTÉRIA MARKET se rozrůstá i na Vysočinu a otevírá pobočku v Jihlavě, kde byl 13. 4. 2021 přestřižením pásky slavnostně otevřen další EXTÉRIA MARKET.

V samém centru města, na ulici Komenského 1610/31, na Vás čeká příjemné prostředí a odborný tým franchisového EXTÉRIA MARKETU, který je připravený se o Vás postarat v poradenství a zabezpečení služeb v oblasti BOZP, PO, HACCP, ale také hygieny na pracovišti i co se týče stále aktuálních opatření v souvislosti s COVID-19. Také Vám poradí v případě zájmu o zakoupení bezpečnostního značení a vybavení do Vašich provozoven.

Zkušený personál EXTÉRIA MARKETU navrhne pro každého klienta a jeho konkrétní oblast podnikání komplexní řešení zákonných povinností BOZP a PO za nízké náklady a především bez starostí, a zároveň také doporučí nejvhodnější výběr i umístění bezpečnostního značení. Vše přesně na míru tak, aby již klient sám nemusel v souvislosti s bezpečností práce a požární ochranou nic řešit. Klienty EXTÉRIA MARKETU navíc vždy zastoupíme u kontroly jak Inspektorátu práce, Krajské hygienické stanice, tak i Hasičského záchranného sboru, to vše ZDARMA s naší komplexní službou. Věříme, že i tento EXTÉRIA MARKET se bude také těšit velkému zájmu zákazníků.

Gratulujeme a jsme rádi, že další vlaječka Extérie je na mapě právě na Vysočině, a můžeme i místním podnikatelům a živnostníkům vyřešit jejich povinnosti v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Dohodněte si bezplatnou konzultaci přímo u Vás ve firmě, či se stavte do tohoto nového EXTÉRIA MARKETU a společné navrhneme nejoptimálnější řešení a splníme za Vás všechny právní povinnosti v těchto oblastech.

Chcete více informací o franchise EXTÉRIA MARKET? Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET i ve Vašem městě?

Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

Další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MARKET najdete zde:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 702 036 721