Jako každý rok pořádala i letos na podzim 2018 společnost EXTÉRIA pracovní setkání majitelů franchisových poboček, které proběhlo pro celou síť EXTÉRIA v Hotelu Bobycentrum v Brně.

Na setkání se všichni franchisanti sítě EXTÉRIA v rámci jednotlivých bloků přednášek dozvěděli spoustu informací a novinek z oblasti vývoje informačního systému BOZPIS, zavedení nových produktů pro klienty z celé České republiky, či rozsáhlé marketingové aktivity centrály EXTÉRIA. V dalším z bloků se také představovaly výhody nového brandu EXTÉRIA MARKET nejen pro franchisanty, ale také pro klienty, kteří mají možnost si ve svém městě v EXTÉRIA MARKETU přímo zakoupit chybějící bezpečnostní značení, lékárničky, hasicí přístroje, či poptat kompletní řešení bezpečnosti práce, požární ochrany či životního prostředí pro své podníkání.

Setkání majitelů franchisových poboček EXTÉRIA se účastnil jako přednášející také RNDr. Jiří Lošťák, člen správní rady České asociace franchisingu a franchisový poradce sítě EXTÉRIA, který prezentoval především výhody franchisového podnikání sítě EXTÉRIA a také spolupráci franchisantů.

Dále byli na tomto setkání oceněni nejlepší obchodníci sítě EXTÉRIA, pro které je na každý kvartál v roce připravena od centrály EXTÉRIA odměna v podobě wellness víkendu v luxusním pětihvězdičkovém hotelu pro dvě osoby. Těmto nejlepším obchodníkům a franchisantům tak byly i za tento kvartál předány vouchery na wellness relaxační víkendy pro dvě osoby a také certifikáty do TOP Leaders clubu EXTÉRIA s dalšími výhodami. Oceněným tak ještě jednou gratulujeme a věříme, že si i nadále budou všichni plnit odměny, které pro ně centrála společnosti EXTÉRIA opět připravila.

Podnikání pod značkou EXTÉRIA MARKET se vyplácí.

Chcete více informací o franchise EXTÉRIA MARKET? Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTXÉRIA MARKET ve Vašem městě?

Kontaktujte Ing. Lucii Eliášovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

 

Další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MAREKT najdete zde:

Napsali o nás – Brands&Stories představil nový brand franchisy EXTÉRIA MARKET

EXTÉRIA MARKET jedinečný koncept v ČR hledá nové franšízanty v okresech

Extéria buduje dobré jméno v ČR – napsali o nás na portálu podnikáme.cz

EXTÉRIA pravidelně pořádá školení pro obchodníky sítě

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532