Možná se vám při slově franchising jako první vybaví řetězce s rychlým občerstvením nebo kavárny, které najdete všude na světě. Na tento druh podnikání se dá přitom nahlížet i z mnohem menší perspektivy, a tak přijdete na značky, které nabízejí víc.

Franchising je skvělým způsobem podnikání, protože vám přináší jistotu a především know-how již zavedené značky. Podnikání vzniká na základě franchisingové smlouvy, která stanovuje veškeré podrobností týkající se licence, její využívání a další.

Přečtěte si také: Jak zvládnout začátky podnikání?

V České republice najdete velké množství franšíz v mnoha různých odvětvích, takže to rozhodně nejsou jen kavárny a fast foody. Koncept franchisingu vás zavede i do realit, služeb nebo autoservisů.

Vyberte si jedinečnou formu franchisingu

V EXTÉRIA MARKET fungují franšízy v oblasti BOZP, která je povinná pro všechny firmy a OSVČ. Franchisingový koncept je tedy zcela jedinečný v tom, že nenabízíte produkt nebo pokrmy, ale komplexní služby, které navíc vyžaduje stát. Jedná se o tak rozsáhlou oblast, že je pro podnikatele jednodušší zajištění externí firmy, která se o vše postará za ně. A to přesně EXTÉRIA dělá – stará se o kompletní outsourcing BOZP a PO. V týmu máme vyškolené techniky, kteří našim klientům poskytují poradenství a případné zastoupení u některé z kontrol.

Nemusíte začínat od nuly

Úkolem EXTÉRIA MARKET je pouze hledání potenciálních zákazníků a prodej našich služeb. Pokud chcete rozjet svůj vlastní byznys, ve kterém nemusíte začínat od nuly, je franchising skvělou volbou. Jestli ještě navíc chcete jistotu, že se vám váš podnik rozjede, zvolte EXTÉRIA MARKET.

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532