Nejen v dnešní složité době by měl člověk umět správně hospodařit se svými financemi. Nakládejte s penězi tak, abyste měli jistotu i v případech, kdyby se něco přihodilo. Finanční rezerva a investování jsou klíčem k úspěchu. Máme pro vás několik rad, jak na to.

Počítejte i s nečekaným

Krátkodobá finanční rezerva je určená přesně pro případy, kdy se stane nějaká nehoda, pokazí se vám některý spotřebič nebo nebudete moci pracovat. Taková rezerva by měla odpovídat šestinásobku vašich běžných měsíčních výdajů. Jednoduše řečeno – měli byste mít v záloze finance, které by vám vystačili na nutné výdaje celý půl rok.

Dlouhodobé plány

Existuje také takzvaná dlouhodobá finanční rezerva, která hledí více do budoucna. Například do vašeho důchodu. Důchody v Česku jsou stále nízké a většina lidí si poté musí zvykat na nižší standardy, než jsou aktuálně zvyklí. Když si na důchod začnete odkládat dostatečně brzy, nemusíte ze svých běžných nároků slevovat.

Investujte

Nejlepší použití vašich peněz je jejich zhodnocení. Peníze se dají investovat tak, aby si na sebe časem vydělaly. Jistotou na dnešním trhu je například prodej BOZP a PO v rámci franšíz Extéria Market. Franšíza značky Extéria Market vám zajistí stabilní a léty prověřené podnikání, které se vám časem mnohonásobně zhodnotí. Navíc budete mít k ruce parťáky z Extérie, kteří vám se vším poradí a pomůžou. S franšízou zkrátka nešlápnete vedle.

Chcete investovat?

Nemusíte mít zkušenosti ani odborné znalosti o bezpečnosti práce, vše vám ukážeme a naučíme. Cítíte, že by mohla být franšíza přesně tím, co hledáte? Neváhejte se na nás obrátit. Začít můžete hned!

V případě dalších otázek neváhejte kontaktovat country manažerku společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532, nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám poskytneme podrobnější informace.

VŠECHNY ČLÁNKY

Poslední články:

podnikání a vánoční franchising franšíza

Při podnikání s námi nemusíte věnovat speciální pozornost Vánocům!

přednáška

Přednáška s EXTÉRIA MARKET na univerzitní půdě

franšíza BOZP krize

BOZP se bude prodávat pořád, dokonce i během krize

podnikání ušetřit

Chcete na začátku podnikání co nejvíce ušetřit? Jde to!

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532