Extéria Market je jediným franšízovým konceptem, jehož služby jsou dané zákonnou povinností.

Klienti franšízy Extéria Market jsou podnikatelé, firmy a státní správa, kterých se týká zákonná povinnost BOZP a PO (bezpečnost práce a požární ochrana). Filozofií franšízy je dlouhodobá spolupráce s klienty s cílem ochránit je před sankcemi ze strany státních kontrolních úřadů.

Není třeba být odborníkem

Franšízant Extéria Market se nemusí obávat toho, že se v problematice BOZP či PO neorien­tuje na 100 procent. Extéria mu poskytne potřebná vstupní i následná zaškolení a především přesný návod, jak uspět. Naopak je výhodou, když má zkušenosti spíše v oblasti obchodu, z obchodních jednání a vedení týmu lidí.

Výhody obchodního franšízového konceptu v „zákonných“ oblastech se ukázalo také v rámci pandemie Covid-19, kvůli níž je povinnost dodržovat BOZP pro všechny zaměstnavatele i OSVČ bez zaměstnanců daleko přísnější a mělo by se více dbát na dodržování zákoníku práce, hygieny práce, bezpečnostních předpisů a nařízení. Právě v tomto období malí a střední podnikatelé potřebují podporu a rady. BOZP je oblast povinností, jež tady bude i přes vládní nařízení a omezení dále fungovat pro zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovištích.

Tohle, i mnohem více o franchisovém konceptu EXTÉRIA MARKET, najdete v aktuálním čísle časopisu Euro, a na webu tydenikeuro.cz

Chcete více informací o franchise EXTÉRIA MARKET? Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTXÉRIA MARKET ve Vašem městě? Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

Další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MARKET zde:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532