Najít v krizi obor, který jí nebyl zasažen, a ve kterém se vyplatí rozjet byznys, je poměrně těžké. Vzrůstá však počet osob, kteří se zatoužili postavit na vlastní nohy. Místo toho, aby vynalézali své vlastní know-how, rozhodli se najít fungující franšízu, která by jim poskytla pevnější a jistější půdu pro jejich první, svobodné kroky. Ukázalo se, že zatímco tolik oblíbené gastronomické podniky jsou nejvíce zasaženy, stále bezpečným oborem jsou služby, zejména pak poskytování poradenství v oblastech bezpečnosti práce a požární ochrany (BOZP a PO), do něhož spadá i EXTÉRIA MARKET.

Franšízové podnikání nabízí léty prověřené know-how

Patříte mezi jedince, které stále láká vidina vlastního byznysu a jisté osobní svobody? Hledáte však jistější půdu, která by byla pod vašima nohama? Právě pro Vás může být franchisový koncept EXTÉRIA MARKET, tedy obchodní franšízový koncept, jehož služby jsou tak dány zákonnou povinností v oblasti BOZP a PO.

Franchisant EXTÉRIA MARKET se nemusí obávat toho, že se v problematice BOZP či PO neorientujete na 100 %. Léty prověřené know-how vám centrála ráda přenechá, stejně jako své znalosti a zkušenosti, které z ní dělají jednoho z nejlepších poskytovatelů poradenství v tomto odvětví. Klíčové je mít především obchodního ducha a schopnost nadchnout svůj tým. Centrála již pak poskytne potřebná školení a v případě potřeby vždy poradí. K dispozici je vždy zkušený tým techniků a odborníků.

BOZP a PO jsou odvětví, která fungují, ať se děje cokoliv

Staňte se součástí franšízového konceptu, který funguje, ať se děje cokoliv. BOZP a stejně tak i PO jsou odvětví, která tu budou i přes vládní nařízení a která budou i přes veškerá omezení bezproblémově fungovat. Dokonce by se dalo říct, že se právě těmto odvětvím bude více dařit. Žijeme v době, kdy se klade velký tlak na zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovištích. Součástí podmínek pro zajištění BOZP je také zajistit, aby nedocházelo na pracovišti k šíření nového typu koronaviru, či některé z jeho mutací.

Chcete se postavit na vlastní nohy, stát se vlastním pánem a začít podnikat?

Coronová krize tak není důvodem k pozastavení snu o vlastním podnikání, ale k ovlivnění své budoucnosti správným rozhodnutím.

Je však důležité vybrat koncept, který se udrží i v panující krizi a který má jistý potenciál i do budoucna. EXTÉRIA MARKET obě věci splňuje a stává se tak podnikatelskou příležitostí, kterou stojí za to využít. Stačí jen nastoupit do tohoto už rozjetého vlaku. Koupíte si vstupenku a stanete se součástí úspěšného byznysu, jenž pomáhá malým firmám a podnikatelům už desátým rokem?

Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET ve Vašem městě a získat výhody v podnikání? Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou, ředitelku franchisové sítě, na tel.: 702036721, e-mail: simikova@exteria.cz, případně další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MAREKT najdete na www.exteriamarket.cz.

Další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MARKET zde:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 702 036 721