Tak jako každý měsíc, tak i v červenci proběhlo na franšízové centrále konceptu EXTÉRIA MARKET vstupní školení nových franšízantů a jejich obchodníků.

Obchodník na tomto vstupním školení získá potřebné znalosti o produktu konceptu EXTÉRIA MAREKT, tedy bezpečnosti práce a požární ochrany. Dokáže pak klientovi ušít veškeré potřebné zákonné povinnosti přesně na míru tak, aby se klient o tuto problematiku nemusel starat a mohl se věnovat svému podnikání.

Dozví se také, jakými zákony se oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany řídí, a kdo ho vlastně kontroluje, případně co klientovi hrozí, když tyto nároky splněny nemá.

Také pro majitele franchisové pobočky je vstupní školení zajišťované centrálou obrovský benefit, jelikož se tímto nemusí zaobírat sami. Mohou se tak naplno věnovat chodu své pobočky EXTÉRIA MARKET.

Tím celá podpora centrály ale zdaleka nekončí. Franšízanti i obchodníci jsou nadále vedeni provozní příručkou a podporou ze strany regionálního manažera. Ten jim s aplikací provozní příručky v prvních měsících ostrého provozu franšízy EXTÉRIA MARKET pomáhá.

Chcete i Vy mít svou franchisovou pobočku EXTÉRIA MARKET?

Franšízantem můžete být i Vy, pokud jste dobrý obchodník, manažer a hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat. Staňte se partnerem obchodních míst EXTÉRIA MARKETŮ ve vašem městě, využijte příležitost!

Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

Další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532