Po úderu koronavirové pandemie se řada lidí do podnikání příliš nehrne a spíše volí zaměstnání, které je jistější variantou. Stále však existují jedinci, které představa větší svobody a neomezených zisků velmi láká. A právě pro ně máme dobrou zprávu. Začít podnikat jde i s větší jistotou a nižšími finančními náklady. Přesně tohle totiž slibuje franšízová síť, která je pro začínající podnikatele ideální volbou.

Franšíza na vzestupu

Už dávno neplatí, že podnikání formou franšízy je pouze ojedinělý jev, právě naopak. Za poslední roky šla obliba franchisingu v Česku strmě nahoru a stala se dokonce hitem mezi podnikateli. Důvod je jasný. Franšíza totiž nově začínajícím podnikatelům nabízí mnohem vyšší pravděpodobnost úspěchu díky propůjčení fungujícího podnikatelského modelu, zázemí stabilní společnosti a nižšímu podnikatelskému riziku při vstupu na trh.

Jak to vypadá v praxi?

Začít podnikat s franšízou není nic složitého. Stačí si vybrat konkrétní franšízový koncept, připravit si požadovaný vstupní kapitál na zaplacení licence a unikátního know-how společnosti a podepsat franšízovou smlouvu s majitelem franšízové sítě. Všechny ostatní potřebné náležitosti si dohodnete právě v rámci franšízové smlouvy, kterou na začátku spolupráce s franšízorem uzavřete.

Vsaďte na BOZP a PO

Pokud chcete své šance na úspěch ještě zvýšit, vsaďte na franšízový koncept společnosti EXTÉRIA MARKET, která nabízí služby v oblasti BOZP a PO. Bezpečnost práce a požární ochrana jsou totiž zákonem stanovené povinnosti, které se vztahují na každou firmu i drobného živnostníka. Řada z nich o této povinnosti však vůbec netuší nebo ji jednoduše neřeší. A právě tato velká skupina představuje pro vaše služby potenciální zákazníky a skvělé obchodní příležitosti. Tak proč toho nevyužít?

Pro více informací neváhejte kontaktovat výkonnou ředitelku společnosti EXTÉRIA Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 a nezávazně se informovat, jak celý franšízový koncept funguje.

Přečtěte si další podnikatelské tipy:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532