Každá práce má své výhody i nevýhody. Jinak tomu není ani u podnikání. Někomu vyhovuje být zaměstnancem, někoho zase láká možnost pracovat sám na sebe. Jaké benefity mají lidé pracující jako OSVČ?

Možnost vyšších příjmů

Hlavní výhodou podnikání jako OSVČ je možnost vydělat si mnohem více než v klasickém zaměstnaneckém poměru. Záleží samozřejmě na oboru, ve kterém podnikáte, vaší šikovnosti, a také vaší ochotě obětovat práci svůj volný čas.

Větší svoboda a flexibilita

Pracovat na živnostenský list znamená větší svobodu a časovou flexibilitu. Ta je spojená s vlastní organizací pracovních povinností či dovolené, kterou si můžete vzít, kdy chcete. Nejste tak limitováni požadavky zaměstnavatele.

Seberealizace

Jako živnostník si sami určujete, jaká bude náplň vaší práce. Nikdo vám nediktuje úkoly a termíny, do kterých je máte splnit. Díky tomu můžete naplno využívat své schopnosti a dovednosti, protože se věnujete jen skutečně tomu, co vám jde. Šance, že vás bude vaše práce bavit se tak ještě zvednou.

Žádné konflikty s nadřízenými

K další výhodě u práce na živnostenský list patří eliminace konfliktů na pracovišti. Minimálně tedy s nadřízenými nehrozí, že se budete při práci na IČO dohadovat.

Rozjeďte svoji kariéru živnostníka s franšízou EXTÉRIA MARKET

Staňte se součástí stabilního franšízového konceptu EXTÉRIA MARKET a vydělávejte jako obchodník pracující na IČO. Pokud rádi pracujete s lidmi a baví vás obchod, jste ten pravý pro firmu EXTÉRIA, která je odborníkem v oblasti BOZP a PO. Kontaktujte výkonnou ředitelku Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a rozjeďte podnikání s námi.

Přečtěte si další tipy na podnikatelské příležitosti:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532