Kvůli opět zesilující pandemii neproběhlo tentokrát plánované školení obchodních manažerů a franšízantů standardně v hotelu Bobycentrum v Brně, ale na centrále společnosti EXTÉRIA v Ostravě. Ta si milou povinnost proškolit dovednosti obchodníků a franšízantů vzala s radostí na starost.

Tentokrát se workshopu účastnili pouze obchodní manažeři a franšízanti z Česka, konkrétně z Moravskoslezského kraje. Na ostravskou centrálu to tedy měli kousek. Školení se opět ujal zkušený školitel, který má pořádání workshopů a školení už v malíčku. Že se při školení cítí, jako ryba ve vodě bylo všem účastníkům workshopu jasné už po pár minutách od jeho zahájení. Díky svým dlouholetým zkušenostem má totiž velkou zásobu skvělých obchodních tipů a rad z oblasti franchisingu. Obchodníkům zároveň předal plno užitečných informací, jak si s klientem vytvořit opravdu pevný obchodní vztah, založený na vzájemné důvěře.

Díky osobním zkušenostem, ale i odborným znalostem školitele, obchodní manažeři a franšízanti získali cenná doporučení, jak s klientem v terénu efektivně komunikovat. Nově získané znalosti si následně vyzkoušeli rovnou v praxi při simulované schůzce s klientem. Ihned poté dostali zpětnou vazbu na svůj projev. Dozvěděli se, v čem dělají nejčastější chyby, na čem by měli ještě zapracovat a co jim naopak jde a na co by se měli zaměřit.

Na závěr školení nechyběla ani motivační část, ve které byly obchodníkům představeny odměny za jejich dobře odvedenou práci. Ty představují například soutěž o užívání firemního auta na celý měsíc zdarma nebo tankovací karty v různých hodnotách.

Společnost EXTÉRIA si totiž dobře uvědomuje, že klíčem ke spokojenému zákazníkovi je spokojený zaměstnanec. Snaží se proto investovat nejen do svého dobrého jména, ale také do rozvoje svých zaměstnanců, kteří se na dobré pověsti firmy výrazně podílejí.

Potřebujete poradit?

Rozjeďte vaše podnikání bez starostí a sjednejte si schůzku s našimi odborníky na BOZP a PO ještě dnes. Kontaktujte ředitelku franšízové sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my se vám ozveme.

Přečtěte si další zajímavosti o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532