McDonald, Ugo, Carrefour, Bageterie Boulevard a mnoho dalších. To je jen krátký výčet firem, které fungují na principu franšízy. Jedná se o koncept, který propůjčuje jméno společnosti obchodnímu partnerovi a umožňuje mu tak podnikat pod svou stabilnízavedenou značkou.

Proč je franchising tak výhodný?

Hlavní výhodou franšízového konceptu spočívá v jeho fungování. Franšízantovi totiž poskytuje práva na užívání jedinečného know-how firmy. Může tak převzít dobré jméno již zavedené značky na trhu. Franšízant si díky tomu nemusí začít budovat důvěru u zákazníků zcela od nuly, jelikož danou značku už lidé velmi dobře znají a mají s ní zkušenosti.

Přesto, že jistotu v podnikání byste hledali jen těžko, franchising dokáže díky osvědčeným postupům, dlouholetým zkušenostem a podpoře franšízanta snížit podnikatelské riziko na minimum. Franšíza vás podpoří také po finanční stránce, protože nemusíte investovat do marketingu a reklamy, které na začátku každého podnikání představují další velké výdaje.

Láká vás podnikání, ale chybí vám nápad?

Cítíte v kostech, že by bylo pro vás podnikání to pravé, ale chybí vám poslední díl skládačky, kterým je originální podnikatelský nápad? V takovém případě můžete rovnou naskočit do rozjetého vlaku v podobě franšízového systému podnikání. Na jeho základě totiž budete moct uplatnit v praxi již vymyšlenou podnikatelskou myšlenku a propůjčit si jméno společnosti, což vám výrazně usnadní vstup na trh, ušetří spoustu počátečních výdajů a ochrání vás před konkurencí.

Co takhle zkusit BOZP?

Oblast bezpečnost prácepožární ochrany je neustále aktuálním tématem. Jedná se totiž o zákonem danou povinnost, kterou musí splňovat každá firma i podnikatel. Připojte se proto i vy k franšízové síti EXTÉRIA MARKET, která je jedničkou na trhu v oblasti BOZPPO. Díky právní vymahatelnosti si tak můžete si být jisti, že zájem o služby v oblasti bezpečnosti práce tady bude vždy.

Stále váháte, jestli do toho jít s námi? Vyplňte níže uvedený kontaktní formulář nebo rovnou kontaktuje ředitelku franšízové sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721, která vám poskytne podrobnější informace.

Další informace o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532