Franchising forum – online 2021. To je konference o franchisingu, zaměřená na laickou, ale i odbornou veřejnost, která podniká formou franšízy. Hlavním partnerem této akce je společnost EXTÉRIA, jakožto zakladatel vlastní franšízové sítě EXTÉRIA MARKET se službami v oblasti BOZPPO.

Konference Franchising forum 2021 není ve světě podnikání žádnou novinkou. Jedná se totiž již o 19. ročník, jehož zahájení připadlo letos na 25. listopadu. Kvůli současné situaci se však celá konference přesunula do virtuálního světa. Zájemci se tak díky online platformě mohou konference zúčastnit odkudkoliv.

Pro koho je konference určená?

Konference je vhodná pro začínající podnikatele, které láká podnikat pod zavedenou a stabilní značkou, ale s fungováním franchisového konceptu se teprve seznamují. Na své si přijdou i ti, co teprve plánují vstoupit na trh a sami si chtějí začít budovat své dobré jméno.

Franchising forum tedy představuje pomyslnou vstupní bránu pro všechny laiky a zájemce o podnikání formou franšízy. Uvede je totiž do problematiky franšízového podnikání, představí jim možnosti financování franchisingu, seznámí je s výhodami a nevýhodami provozování franšízy a poradí jim, jaký obor podnikání zvolit a na co si případně dát pozor.

Máte vybudovanou vlastní značku? Představte ji ostatním

Konference nezapomněla ani na ty, kteří pod svou značkou již podnikají či svůj franchisový koncept zrovna rozjeli a chtějí o tom ostatním dát vědět. V rámci fora totiž každý franchisový koncept nebo značka dostane prostor pro svou prezentaci prostřednictvím kontaktního virtuálního místa. Podnikatelé tak budou mít možnost se ostatním účastníkům představit a seznámit je s fungováním jejich vlastního podnikání.

Dejte o sobě vědět

Všechny prezentované značky a podnikatelské koncepty budou následně zveřejňovány formou newsletterů Franchising fora a dále rozesílány a prezentovány prostřednictvím PR výstupů určených pro média. Další možnosti spolupráce jsou možné po individuální domluvě. Stejně tak je možná domluva na spolupráci formou partnerství této či podobných akcí, které pořádá Česká asociace franchisingu.               

Láká vás svět franchisingu? Přidejte se k nám

Chcete být součástí úspěšné a stabilní značky na trhu, baví vás obchod a rádi pracujete s lidmi? Přidejte se k franšízové síti EXTÉRIA MARKET. Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme.

Přečtěte si další skvělé novinky o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532