EXTÉRIA vystavovala na největší Mezinárodní franchisové výstavě v ExCel Londýn s názvem FRANCHISE SHOW LONDON, která se konala 5. – 6. dubna 2019.

Jedná se o největší výstavu na franchising ve Velké Británii s celkovým počtem 180 vystavovatelů. Dále probíhalo 80 seminářů s největšími odborníky v oboru franšízového podnikání.

Tato výstava byla pro náš franšízový koncept EXTÉRIA MARKET velmi úspěšná, kdy jsme získali více jak 46 zájemců o koupi našeho franšízového konceptu EXTÉRIA MARKET. Cílem je prodat značku do Velké Británie formou Master licence na celý stát jednomu zájemci. Mnoho lidí, vidí stejně jako my v tomto konceptu obrovskou příležitost, díky tomu, že se jedná o jedinou franšízu na OHS a požární ochranu ve Velké Británii. Poskytneme investorovi veškeré informace a ukážeme funkční model podnikání v Čechách. Celé know-how je jedinečné v rozdělení technické části OHS centrála a obchodní části EXTÉRIA MARKET.

Děkujeme organizátorům výstavy za skvělou atmosféru a za možnost oslovit investory a zájemce o koupi Master franšízové licence.

Chcete i Vy mít svůj EXTÉRIA MARKET?

Nebaví Vás dělat tzv. pro druhé? Chcete se osamostatnit, ale máte strach z výše investice a rizika, které s sebou podnikání přináší? Pokud hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat, využijte příležitost a staňte se franchisantem i Vy, s konceptem EXTÉRIA MARKET se bát nemusíte.

Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET ve Vašem městě?

Kontaktujte Ing. Lucii Eliášovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

Další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MARKET najdete zde:

EXTÉRIA MARKET expanduje do Maďarska

EXTÉRIA MARKET jedinečný koncept v ČR hledá nové franšízanty v okresech

Recenze a zkušenosti – konkurenci se nelíbí expanze franšízy EXTÉRIA MARKET

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532