Dne 7.2.2019 probíhala největší franšízová akce v Maďarsku, kterou pořádala franšízová asociace.

Na výstavě bylo 30 franšízových konceptů vč. franšízy EXTÉRIA MAREKT. Pro franšízu EXTÉRIA MAREKT byla výstava velmi úspěšná, jelikož jsme získali více jak 35 zájemců o podnikání pod naší značkou. Se zájemci dále jednáme a poskytujeme jim další informace tak aby se mohli rozhodnout zda budou podnikat s námi. Tím získají výhodu, protože na trhu není žádný podobná franšíza jako je EXTÉRIA MARKET se zaměřením na zákonnou povinnost BOZP a požární ochrany.

Franšízový koncept EXTÉRIA MARKET vstoupil do Maďarské franšízové asociace a tím navázal spolupráci při vyhledávání partnera pro udělení master-franšízy.

Děkujeme franšízové asociaci za skvělou atmosféru a hlavně panu Zsolt Marcsev.

Chcete i Vy mít svůj EXTÉRIA MARKET?

Nebaví Vás dělat tzv. pro druhé? Chcete se osamostatnit, ale máte strach z výše investice a rizika, které s sebou podnikání přináší? Pokud hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat, využijte příležitost a staňte se franchisantem i Vy, s konceptem EXTÉRIA MARKET se bát nemusíte.

Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET ve Vašem městě?

Kontaktujte Ing. Lucii Eliášovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

 

Další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MARKET najdete zde:

EXTÉRIA pravidelně pořádá školení pro obchodníky sítě

Recenze a zkušenosti – konkurenci se nelíbí expanze franšízy EXTÉRIA MARKET

Recenze, zkušenosti a hodnocení EXTÉRIA franšízantem

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532