Společnost EXTÉRIA se rozhodla uspořádat pro zájemce o franšízové podnikání roadshow, které budou probíhat v rámci všech regionů České republiky. První roadshow odstartuje již 12. května v Olomouci a těšit se můžete na zajímavé hosty.

O čem to celé bude?

Jedním z hostů bude například pan RNDr. Jiří Lošťák, který osobně stál u zrodu franšízové sítě EXTÉRIA MARKET a návštěvníky roadshow tak detailně seznámí s principem fungováním celé franšízy. Účastníkům poodhalí také její historii, a jak celý franšízový koncept vlastně vznikl. Nezapomene zmínit ani výhody a nevýhody franchisingu, jaké jsou aktuální franšízové příležitosti pro podnikání pod známou a zavedenou značkou v daném regionu a na závěr předvede ukázky franšízových konceptů.

Pak už přijde na řadu představení samotné franšízové sítě EXTÉRIA MARKET, které si vezmou na starost jednatel společnosti pan Bc. Miloslav Ramach a výkonná ředitelka společnosti Ing. Lucie Šimíková. Zájemcům o franšízové podnikání představí konkurenční výhodu franšízového konceptu, jeho potenciál pro konkrétní regiony a unikátní know-how celé společnosti. Neopomenou ani ukázky již fungujících provozoven, představí jednotlivé kroky k otevření vlastní pobočky EXTÉRIA MARKETU a seznámí návštěvníky s různými možnostmi podpory, kterou centrála franšízantům v průběhu jejich podnikání poskytuje.

Staňte se i vy součástí úspěšné franšízové sítě

Nečekejte na lepší příležitost, která stejně nepřijde. Přidejte se raději k franšízové síti EXTÉRIA MARKET, která je jedničkou v poskytování služeb v oblasti BOZP a PO. Neváhejte kontaktovat výkonnou ředitelku společnosti EXTÉRIA Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721, zaregistrujte se tak na roadshow a získejte licenci na provozování pobočky EXTÉRIA MARKETU i ve vašem městě.

Přečtěte si další aktuality o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532