přednáška

Přednáška s EXTÉRIA MARKET na univerzitní půdě

Přednášky a školení neděláme pouze pro zaměstnance firem, ale také pro zaměstnance a podnikatele budoucí. Tentokrát společnost EXTÉRIA přednášela o franchisingu a podnikání v oblasti BOZP studentům VŠB – TUO na Ekonomické fakultě v Ostravě. Kromě základních informací ohledně oblasti BOZP a PO se studenti dozvěděli hlavně …

[více…]

Etický kodex franšízingu: co upravuje a pro koho platí?

Pro každého člena české (a kterékoliv jiné evropské) asociace franšízingu platí pravidla a zásady slušného chování v rámci jednání s dalšími účastníky této asociace. Co taková pravidla upravují a co vše je v kodexu obsaženo vám dnes představíme.

[více…]

Řádný člen franšízových asociací ve 4 zemích! 

Nejsme žádným franšízingovým nováčkem. S našimi pobočkami máme celoevropské ambice. Jsme řádnými členy již čtyř asociací zemí v Evropě a do budoucna plánujeme portfolio dále rozvíjet.

[více…]

Franšízing: úspěšný byznys plán na zlatém podnose

To, co většina podnikatelů horko těžko sestavuje, draze za to platí marketingovým agenturám, chodí na drahé kurzy, nebo se toho snaží dosáhnout metodou pokus-omyl. Těmito všemožnými pokusy se všichni podnikatelé snaží dopátrat ke stejnému výsledku – fungujícímu byznys plánu. Díky franšízingu vám jej ale naservírujeme na zlatém podnose a ještě jsme ho za vás prověřili!

[více…]

Co musím jako franšízant splňovat pro získání licence?

Stále hledáme nadšené ambiciózní lidi, kteří mají elán podnikat. Stejně tak je ale důležité, aby brali společné podnikání vážně a nemysleli si, že to půjde i bez práce.

[více…]

Kde a jak si otevřít váš vlastní EXTÉRIA MARKET®

Pokud již nad podnikáním pod naší značkou uvažujete, ale nejste si jistí, kde případnou provozovnu umístit a jak ji správně vybavit, připravili jsme pro vás tento článek, který vám vše zodpoví.

[více…]

Proč byste měli podnikat s Extéria Market?

Kromě jedinečné výhody, kterou je zákonem daná povinnost pro všechny podnikatele, je Extéria Market® stabilní a časem prověřená franšízingová společnost, která přináší komplexní řešení BOZP a PO agendy.

[více…]

Kdo budou vaši zákazníci, pokud se stanete našim franšízantem?

V začátcích podnikání je jedním z prvních kroků určení cílové skupiny zákazníků. Znalost vašeho cílového zákazníka pomůže nejen lépe nastavit produkt jeho přáním a potřebám, ale také jej správně odprezentovat a předat mu všechny informace, které potřebuje o produktu či službě vědět.

[více…]

Neznalost neomlouvá! 3+1 věci, na které by žádný podnikatel neměl zapomínat.

Začátek každého podnikání je zmatený, hektický a pod stresem. Je plno náležitostí, které jsou bezpodmínečně nutné, ale nikdo vám s nimi sám od sebe neporadí. Naopak, pokud na něco zapomenete, nebo něco nebudete mít v pořádku, úřady nebo příslušné orgány se ihned ozvou. Co je tedy tím podnikatelským minimem, na které je důležité nezapomínat?

[více…]

Co je niche v podnikání a je důležité jej mít?

Slovo niche je francouzského původu a lze jej přeložit jako význam. Pokud se tedy zamýšlíte nad svým niche v podnikání, zamýšlíte se nad jeho významem neboli nad předmětem svého podnikání. Kdy se a proč se nad tím ale vůbec zamýšlet?

[více…]

Zpět na hlavní stranu

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 702 036 721