Ceny bytů od roku 2012 v Česku strmě rostou. Navíc zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se měly v blízké době zastavit. V tempu zdražování bytů Česko obsadilo dokonce čtvrtou pozici v celé Evropě.

Za byt si teď výrazně připlatíte

Rostoucí ceny stavebních materiálů, nízká nezaměstnanost a rekordní počty poskytnutých úvěrů na bydlení jsou hlavními příčinami neustálého růstu cen nemovitostí, shodují se odborníci. Meziroční nárůst cen bytů v Česku je podle HB Indexu 14,8 % a netýká se pouze novostaveb, ale také starších bytů. Například v Praze zaplatíte za metr čtvereční staršího bytu přes 110 tisíc korun. Pro porovnání, na konci roku 2019 byste takovou cenu zaplatili za průměrný metr čtvereční v novostavbě. Oproti loňskému srpnu jsou v současné době ceny bytů o 800 tisíc Kč vyšší. Meziročně tak vzrostly o 21,9 procent. 

Investujte své peníze chytře

Nedostatečná nabídka nových bytů bude ceny nemovitostí stále zvyšovat, a to minimálně ještě několik měsíců. Investujte proto své úspory tam, kde se vám zhodnotí již za několik měsíců a kde vás počáteční finanční náklady do podnikání nepřivedou na buben. Zkuste podnikání v oblasti BOZPPO formou franšízy a otevřete si vlastní pobočku EXTÉRIA MARKETU, díky které skvěle zhodnotíte své finančních úspory.

Povinnost, která vám dá pocit jistoty

Oblast bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP) a požární ochrana (PO) jsou zákonnou povinností pro všechny podnikatele i firmy, kteří ji musí dodržovat. Otevřít si franšízu EXTÉRIA MARKET se zaměřením na BOZPPO je proto skvělou příležitostí, jak efektivně investovat. Dodržování bezpečnostních předpisů bude totiž vyžadované vždy. Bez ohledu na neustále se zvyšující ceny nemovitostí, aktuální pandemickou situaci nebo třeba rostoucí inflaci. I v současné době tak máte jistotu, že poptávka po vašich službách na trhu nikdy nezmizí. Kdo tohle může dnes s jistotou říct?

Proč právě franšíza?

Vrhnout se do podnikání formou franchisové sítě přináší řadu výhod. Tou největší je možnost otevřít si pobočku pod známou a již zavedenou značkou na trhu. Pro nastartování vašeho podnikání tím získáte určitou stabilitu v konkurenčním prostředí, vaše vstupní náklady budou daleko nižší a snadněji tak vstoupíte na trh.

Výhodou franchisingu je také jedinečné know-how společnosti, odborná pomocporadenství, které jsou začínajícími franšízantovi neustále k dispozici. Navíc s franšízou vám odpadají starosti s investováním do marketingu a reklamy, které při zakládání nového podniku představují další výdaje. Být součástí stabilního konceptu a mít silného parťáka za zády tak umožňuje začínajícím podnikatelům plnit si své sny v obchodování a zároveň se nestrachovat o svoji budoucnost.

Nevíte, kde a jak s franšízou EXTÉRIA MARKET vlastně začít? Nevadí. Pro více informací kontaktujte ředitelku sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme.

Z oblasti investování by vás dále mohlo zajímat:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532