Současná doba není příznivá snad pro nikoho. Neustálá restriktivní opatření, zákazy a hygienická nařízení se podepisují na psychice každého z nás. Situace obzvlášť zasáhla podnikatele a drobné firmy, které pandemie srazila na kolena. V tom horším případě jim vzala úplně vše, co si celý život budovali.

Vsaďte na jistotu v této nejisté době

Říká se, že v životě není nic jistého a o byznysu to platí dvojnásob. Ovšem i v podnikání existuje oblast, která vám dodá pocit jistoty a bezpečí. Řeč je o podnikání v oblasti bezpečnosti prácepožární ochrany. Jedná se totiž o povinnost stanovenou zákonem a dodržovat ji tak musí všichni podnikatelé a firmy. Navíc kvůli současné pandemické situaci se neustále zvyšují nároky na dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů a jejich nedodržování je přísně pokutováno.

Zatímco tedy ostatní podnikatelé kvůli nejisté budoucnosti mění a přehodnocují své dlouhodobé podnikatelské plány, vy můžete využít přetrvávající krizi a proměnit ji v příležitost. Stačí si založit pobočku franchisové sítě EXTÉRIA MARKETU, která se zaměřuje na bezpečnost a ochranu zdraví při práci (BOZP) a požární ochranu (PO). Můžete si být totiž jisti, že zásady bezpečnosti žádná pandemie ani neustále se měnící podnikatelské prostředí neovlivní.

Jak to vlastně funguje?

Díky podnikání formou franšízy se nemusíte obávat nejisté situace na trhu. Do konkurenčního prostředí totiž vstupujete už pod zavedenou a známou značkou. Ta vám zajistí neustálou podporu, stabilní pozici na trhu a s ní spojené nižší podnikatelské riziko. Díky franšíze se vám zároveň sníží počáteční náklady, což vám umožní snadnější vstup na trh.

Franchising vám navíc jako majiteli pobočky EXTÉRIA MARKETU poskytne jedinečné know-how společnosti, ověřené postupy a odbornou pomoc a poradenství v průběhu celého vašeho podnikání. Nemusíte mít tak strach z neustále se měnící pandemické situace. Vaše podnikání je totiž součástí silného brandu, na který se můžete jako franšízant vždy spolehnout. Navíc podnikání formou franšízy vám ušetří spoustu výdajů za marketing a reklamu, které by bylo potřeba při zakládání nového podniku investovat. Pokud tedy máte obchodního ducha a práce s lidmi vás baví, pak je pro vás franšíza společnosti EXTÉRIA jedinečnou příležitostí, jak vzít osud do vlastních rukou a začít si plnit své sny.

Nevíte, kde a jak s franšízou EXTÉRIA MARKET vlastně začít? Nevadí. Pro více informací kontaktujte ředitelku sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme.

Přečtěte si, jak můžete začít investovat i vy:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 702 036 721